אביזרי אמבטיה

3 אביזרי אמבטיה שחובה לרכוש לאחר שיפוץ חדר האמבטיה

ברזים לאמבטיה

ברזים לאמבטיה מוצעים לכם כיום במסגרת קולקציית ברזי יוקרה איכותיים ומעוצבים המותאמים לכל סגנון עיצובי בו בחרתם לחדש ולשפץ את חדר הרחצה שלכם. קולקציית הברזים לאמבטיה כוללת בין היתר: ברזי פרח לכיור הרחצה, ברזי כיור נשלפים, ברזי סוללה, ברזי קיר מעוצבים ומודרניים, ברזי אינטרפוץ הנכללים במערכות ברזים לקירות האמבטיה ועוד מגוון רחב של ברזים.

קולקציית הברזים המודרניים והמעוצבים מהווה חלק בלתי נפרד מעולם שלם של מוצרים אמבטיה מעוצבים היכולים להתאים כיום לכל סביבת חדר רחצה. אביזרי אמבטיה אלו יוכלו לשדרג כל חלל רחצה ולהפוך אותו למעין "ספא" ביתי ויוקרתי בו כל רחצה הופכת לתענוג.

אביזרי אמבטיה

קולבי מגבות לאמבטיה

פריט דקורטיבי נוסף אותו מומלץ להתקין בסביבת האמבטיה המתחדשת הינו קולב מגבות (מתלה מגבות) דקורטיבי ומעוצב. קולבי המגבות המודרניים מגיעים בכל אורך אפשרי והם מיועדים לצרכי תליית מגבות פנים וגוף. חלק מהקולבים מגיעים עם מספר מוטות נפרדים לצורך תלייה של מספר מגבות על גבי אותו מתקן. מתלים אלו מגיעים ברוב המקרים בציפוי ניקל יוקרתי המשדרג באופן טבעי את נראות המתלה. כמו כן, ישנם מתלים המגיעים עם מדף זכוכית מובנה המיועד להצבת כלי רחצה שונים כגון: מברשות ומשחות שיניים, סבוניות וכדומה.

מדפים תלויים לחדר האמבטיה

מדפים תלויים לחדר האמבטיה מהווים אמצעי אחסון פרקטי וחסכוני המאפשר לכם להימנע מהצבת ארונות אמבטיה התופסים חלל גדול יחסית בחדר הרחצה. מדפים אלו מיועדים לצרכי תלייה נסתרת על גבי קירות חדר הרחצה והם מגיעים בגדלים ואורכים שונים. את המדפים התלויים בחדר הרחצה מומלץ לתלות בתפזורת על גבי  הקירות ולהציב על גביהם מגבות גוף יבשות, כלי רחצה שונים, תמרוקים וכל פריט דקורטיבי אחר המותאם לחדר הרחצה כגון: מראות מוגדלות לאיפור, נרות מעוצבים, עציצי נוי וכדומה.

אבזור חדרי אמבט

מעבר לאביזרי האמבטיה המופיעים לעיל, אנו ממליצים לכם לאבזר את חדר הרחצה המשופץ גם במראות קיר או מראות עומדות דקורטיביות. במידה ובחרתם במראת קיר אנו ממליצים לכם לבחור בקפידה את מסגרת המראה ולהתאים אותה לעיצוב הכללי של החדר. כמו כן, אנו ממליצים לכם לרכוש מפיץ ריחות אלקטרוני המשחרר נינוח נעים ואהוב עליכם מדי מספר דקות או שעות לחלל האוויר. מוצר זה יבטיח לכם ריח נעים ומבושם בחדר הרחצה באופן תמידי.

לסיכום, עולם אביזרי האמבטיה משלב בתוכו מגוון רחב של מוצרים ופריטים דקורטיביים ופונקציונאליים כאחד היכולים להפוך כל חלל לחדר רחצה נעים, מפנק ופרקטי יותר.