שירותי אחסנה

שירותי אחסנה לטווח משתנה – התחליף למחסן בבית!

שירותי אחסנה
שירותי אחסנה

פעמים רבות, אנו מגלים שיש לנו הרבה יותר פריטים מאשר מקום בדירה שלנו ובפרט בציוד שנמצא אצל מטבחים מעוצבים והוא רב מידי. אחד הפתרונות האפשריים, הוא כמובן להיעזר במחסן שיש בבית הדירות שלנו. אולם, שימוש במחסן יכול להיות בעייתי מכמה סיבות שונות – לעתים צריך לחלוק אותו עם השכנים, הוא מתלכלך במהירות, והוא קל יחסית לפריצה. חשוב גם לזכור שאם אתם מחפשים כרגע דירה חדשה – אפשר שאתם תגלו שכאשר יש לדירה מחסן, המחיר שלה עולה באופן משמעותי, וזה מקשה עליכם. מצד שני, אתם עדיין זקוקים לפתרון אחסון, ואתם תוותרו על השימוש במחסן, אתם תצטרכו לזרוק לא מעט פריטים שחשובים לכם מאד -מבחינה פרקטית ו/או סנטימנטלית. אז מה אפשר לעשות? הפתרון הטוב ביותר, הוא פשוט לפנות לשירותי אחסון של מחסנים להשכרה – שהם הרבה יותר מאשר תחליף טוב – הם בדיוק מה שאתם צריכים!

מה היתרונות בשירותי האחסון?

  • שומרים על הכל נקי – אחת הבעיות הידועות במחסנים הביתיים, זה שהם מתלכלכים במהירות. אפשר גם להבין מדוע – אפשר שלעתים אף אחד לא יכנס אליהם במשך חצי שנה, ובינתיים האבק מצטבר בהם, החרקים נכנסים פנימה, עד שהאזור כולו נעשה בעייתי מאד. לעומת זאת, כשמדבור על שירותי אחסון מקצועיים אין שום בעיה כזו. את המחסנים המקצועיים מנקים מידי יום, וכך שומרים על האזור נקי מפני אבק, נקי מפני מזיקים, וכמובן שכאשר אתם תוציאו את הפריטים שלכם מעת לעת – לא יהיה עליהם גרגר אבק.
  • אבטחה ושמירה על החפצים – האם ידעתם כי יותר משגנבים פורצים לדירות, הם מעדיפים לפרוץ למחסנים פרטיים? הסיבה לכך היא שלרוב אין כמעט נעילה על המחסן, ועם זאת יש בו שפע של מוצרים שימושיים ובעלי ערך רב – ספרים, רהיטים, מכשירי חשמל, ועוד. כשמדובר אם כן על מחסן פרטי, אתם בבעיה. לעומת זאת, כשמדובר על שירותי אחסנה מדובר על מצב שונה לחלוטין. על המחסנים הללו יש שמירה קבועה כל הזמן – השמירה היא גם באמצעות מצלמות אבטחה, גם באמצעות שמירה אנושית, וכמובן – עם מערכות אזעקה שפועלות במקרה של פריצה. זה מבטיח לכם בעצם הגנה טובה יותר על הפריטים שלכם!
  • אין מאבקים מול השכנים – כשהמחסן הוא משותף אתם בבעיה – כל שכן רוצה שהמחסן ישמש עבורו, ובכל פעם שמישהו מכניס פריט חדש, מתחילה מלחמה של ממש כמו לכל השכנים. לעומת זאת, מחסני אחסון להשכרה לא כוללים בעיה כזו – כל אחד מקבל את השטח שהוא משלם עבורו. אין שום מקום שהולך לאיבוד, ואתם תרצו להוסיף עוד פריטים בהמשך – אין בכך שום בעיה.

שירות שבהחלט כדאי לשקול

אם כן, במידה ואתם מתבלטים האם להשתמש במחסן בבית הדירות או לא – ראוי שתשקלו זאת מחדש, ותשימו לב לאופציות החדשות שמונחות לפניכם.