שיפוץ קרמיקה לאמבטיה

שיפוץ וחידוש קרמיקה לאמבטיה

קרמיקה לאמבטיה היא הבחירה הכי טובה למי שרוצה אמבטיה מעוצבת, נוחה ופשוטה לניקיון. עם זאת, חידוש הקרמיקה מתבקש חרף היות הקרמיקה חומר איכותי ועמיד, ולכן חשוב לעשות אותו בזמן הנכון ובצורה מקצועית. אם החלטתם להשתדרג ולשפץ את האמבטיה הנה כמה פרטים שיעזרו לכם במשימה.

היתרונות של הקרמיקה לכל אחד ואחד

לקרמיקה לאמבטיה יש שורה של יתרונות שהפכו אותה להיות האמצעי מספר אחת לשילוב בדקורציה בחדר האמבטיה. ניתן לראות את הקרמיקה בכל בית ובית וכך במקלחות במגזר העסקי והתעשייתי. מעבר לעיצוב הנהדר של הקרמיקה שמגיע במגוון רחב של אפשרויות, הקרמיקה היא אחת מהאמצעים הכי קלים לניקוי שיש. היא חלקה מאוד והיא מונעת מהלחות להיספג בקירות הבטון, שכבר מזמן היו הופכים להיות מלאי עובש ומתקלפים אילולא הייתה הקרמיקה. בניגוב סמרטוט פשוט ניתן למחות כתמים מהקרמיקה וגם ההתקנה שלה יחסית פשוטה.

דברים שחשוב לדעת לגבי חידוש קרמיקה

• השאלה שכל אחד שואל את עצמו היא מתי בכלל צריך לחדש את הקרמיקה ולכך יש תשובה מאוד ברורה. את הקרמיקה צריך לחדש מתי שלדעתכם היא כבר לראויה להיות במקלחת שלכם יש אנשים שברגע שהקרמיקה כבר לא מוצאת חן בעיניהם, הם מחליפים אותה, על אף שהיא שלמה ועמידה לחלוטין. לעומת זאת, גם אם הקרמיקה שבורה וגם אם היא שנים רבות באמבטיה שלכם, היא יכולה להחזיק מעמד לעוד מספר שנים בלי כל דופי

• תמיד חשוב להשים לב לצבעים של האריחים ולרובע שביניהם. במידה והצבע כבר דהוי והאריחים נראים כמיושנים והם פוגעים בדקורציה, חשוב לשקול להחליף אותם,. בסופו של דבר אריחי קרמיקה לאמבטיה הם אלו שקובעים את העיצוב של החדר כולו ולכן חשוב לייחס להם את הכבוד הראוי להם.

• אם אריח אחד נשבר זה לא אומר שצריך להחליף את כל הקרמיקה באמבטיה. תתקשרו לאותו המקום ממנו רכשתם את הקרמיקה ותבקשו אריח אחד או שניים בהתאם למה שאתם צריכים. כך תוכלו להחליף את האריחים הבעייתיים, אפילו באופן עצמאי, ותחסכו לעצמכם הרבה כאבי ראש ועלויות מיותרות. מוטב להגדיל ראש וכבר בעת התקנת הקרמיקה לרכוש 203 אריחים נוספים שיהיו לשירותכם במקרים אלו.

האם ניתן להתקין את אריחי הקרמיקה לבד?

התקנה של אריחי קרמיקה נראית כמו משימה פשוטה אך היא ממש לא כזו. את אריחי הקרמיקה יש להתקין באופן מדויק כך שהעיצוב יהיה מושלם וכמובן על הצד הכי בטיחותי שיש. חשוב לזכור שהקרמיקה עלולה להתנתק מהקיר במידה ולא הותקנה טוב ומשם הסיבוכים כבר ברורים לכולם. אריח שנופל, בעיקר מהגובה, יכול לגרום לחתכים ואף לחבלות וזה דבר שאף אחד לא רוצה בעיקר לא במתאר מחליק כמו במקלחת. חשוב להתקין את האריחים רק בעזרת מתקין מקצועי כדי שתנאי הלחות הגבוה והרטיבות בחדר לא יסכנו את הנוכחים בכל רגע ורגע.