ניסור בטון

שיפוץ במקצועיות וחיסכון? יש חיה כזו!

בטון, הינו חומר בנייה בסיסי וחזק מאוד המורכב מתערובת מלט, מים חול וחצץ. במקרים של בנייה לגובה, מוחדר לבטון חומר גלם נוסף כגון ברזל עבה בכדי לייצב את הבניין והיסודות. כאשר אנו מעוניינים לבצע ניסור בטון, אנו צריכים לחדור לשכבת בטון עבה מאוד, מבלי לשבור אותה או לגרום לה לסדקים. משימה מורכבת זו, חייבת להיות מיומנת ולהיעשות באמצעות ציוד משוכלל וחדשני.

לכן, נוצר הצורך הרב בניסור בטון וקידוחו בשיטה הייחודית ביותר, ואחת החברות הראשונות שקמו בישראל לביצוע עבודה מורכבת זו, לפני כ-15 שנה, הייתה חברת ש.ע ניסור בטון. המקדחה של ניסור היהלום, מסתובבת במהירות של 700 סיבובים בדקה והראש שלה בנוי משרשרת של יהלומים גולמיים, אשר כידוע, היהלום הינו חומר הגלם הטבעי החזק ביותר בעולם שמיוצר ממינרלים נמצא עמוק מאוד באדמה.ניסור בטון

ההבדל בין הריסת מבני בטון לבין הריסה או חיתוך בטון ביהלום

אין עוררין, כי ההבדל ביו ניסור בטון ביהלום, בין אם בהריסה או חציבה ידנית, הינו הבדל בין שמים וארץ. כאשר הורסים ידנית מבנים או קירות באמצעות פטישון חשמלי קיים סיכוי רב כי ייוצרו סדקים במבנה והבניין עשוי להזדעזע. העבודה עם מסור יהלום, היא נקייה יותר בטוחה ומהירה, חיתוך באמצעות ניסור יהלום, אינו גורם נזק לבניין או למבנים

גם אופן העבודה והחיתוך הם חלקים, אין בליטות בבטון או ברצפה, כאשר מנסרים בבטון בשיטת קידוח או ניסור יהלום. כאשר מסור יהלום, מסתובב חזק, הוא יוצר חיכוך עם הבטון וחותך אותו בצורה הנכונה. בגלל שהחיכוך יוצר חום גבוה, יש לצנן את המסור עם מים וכך ניתן להמשיך בעבודה.

מחפשים חברה אמינה לניסור בטון ביהלום?

כמו תמיד, מסתבר שהוותק והניסיון וכן מוניטין, בנוסף לרשימת לקוחות מרוצים, יעלו בחכתכם, את החברה האמינה ביותר לקידוח וניסור בטון. אלה הם בדיוק הקריטריונים של חברת ש.ע ניסור בטון. החברה היא מבין החלוצות בתחום וקיימת הרבה מאוד שנים. לחברה יש המון לקוחות קבועים ומרוצים, הממליצים לחבריהם על החברה שהיא שם דבר באיכות ודיוק. באמצעות ניסור בטון, ניתן לפתוח דלת, חלון, צוהר, קולט אדים, ונטה, קמינים, פתחים בעליית הגג, או כל מטרה אחרת. החברה מעניקה את שירותיה בכל רחבי הארץ ומעניקה אחריות לשנתיים.