שימוש במגרסה בענף הבניין

שימוש במגרסה בענף הבניין

בענף הבניין משתמשים בגריסה על מנת לייצר חומר גלם לבידוד. תוצרי הגריסה מעורבבים עם חומר בעירה ומשמשים לבידוד בבניית פרויקטים, הקמת בתים ושיפוץ דירות. השימוש במגרסה יכולה להתבצע במספר דרכים:

א. מגרסות תעשייתיות – יש קבלנים שמחזיקים מגרסה תעשייתית ומנצלים את ההספק שלה על מנת לייצר כמויות גדולות של חומרי בידוד. יחד עם זאת, האופציה הזו מתאימה למי שמסוגל גם לערבב את תוצרי הנייר יחד עם חומרי הבעירה הנדרשים. הנייר לבדו לא אפקטיבי עבור ענף הבניין ולכן גם אינו רלוונטי.

ב. גריסה מקצועית – שירותי גריסה מקצועיים ניתנים עבור קבלנים בכל רחבי הארץ. השירות הזה מתאים לחקלאים שצריכים תוצרי גריסה כמצע לחיות משק, לחברות לוגיסטיקה שמשתמשות בתוצרים למילוי אריזות ולמפעלים העוסקים במיחזור. שיתוף פעולה בין קבלנים לבין שירותי גריסה מקצועיים מבטיח שורה ארוכה של יתרונות. הוא חוסך זמן וכסף ומאפשר לכל קבלן לקבל חומרי בידוד יעילים במחירים נוחים.

ג. משאית גריסה – זו משאית בה פועלת מגרסת נייר גדולה. המגרסה מאפשרת גריסת כמויות גדולות של נייר. היתרון הוא פיקוח של בעלי הנייר על התוצר ותהליך ההשמדה, אך החיסרון הוא גריסת כמויות גדולות רק במקום שבו הם נאספו. משאית גריסה יכולה להתאים לקבלנים שצריכים כמות מוגבלת של חומרי בידוד.

שימוש במגרסה בענף הבניין

שמירה על הבטיחות עם תוצרי גריסה

שימוש במגרסה בענף הבניין כפוף לכללי בטיחות ולתקן המקובל בתחום. התקן מסווג מגרסות לפי רמת הבטיחות שהן מספקות, אך הוא משפיע גם על התוצר הסופי שמגיע לידי הקבלנים. זו הסיבה לכך שניתן לראות הבדלים בין רצועות. ההבדלים נובעים מהרוחב של הרצועות ומהשטח שלהן. תקן בסיסי לדוגמא מתאים לרצועות שרוחבן אינו עולה על 12 מילימטר, לעומת התקן המחמיר שרלוונטי לרצועות שרוחבן אינו עולה על מילימטר אחד ושטחן אינו עולה על 5 מילימטר רבוע.

קבלנים בענפי הבניין צריכים לנצל את המשאבים העומדים לרשותם על מנת לבצע את הפרויקטים על הצד הטוב ביותר. בין היתר, כדאי להם להשתמש בתוצרי מגרסה ולקבל חומרי בידוד ברמה גבוהה.