רשת צל

רשת צל

אם תשאלו ישראלים רבים, הם ימצאו לכם דברים רבים שמאפיינים את ישראל: אוכל טוב ומגוון מכל העדות, נופים מדהימים שלא רואים באף מקום אחר בעולם, וכמובן אחד הדברים שידועים שמאפיינים את המדינה – האקלים. האקלים בקיץ במדינת ישראל נעשה משנה לשנה חם יותר ויותר, והלחות הגבוהה רק גורמת לחום להיות הרבה יותר מעיק. מצד שני, אין כמו הקיץ כאשר השמש זורחת, השמים כחולים, וזה הזמן ליהנות ולשבת בכיף בחוץ, מבלי שקור עז יקיף אותנו, וגשם יטפטף עלינו. הפתרון הוא פשוט וקל, כיום ניתן להתקין רשת צל שבהחלט תאפשר לנו ליהנות מהקיץ בישראל, ללא חום שמש שיכה בנו בחוזקה.

יתרונותיה של רשת צל

 

  • קיפול פשוט והתקנה פשוטה – בניגוד לגגון המורכב באופן חד פעמים ומורכב, את הרשת ניתן להציב בצורה פשוטה. היא מתקפלת בקלות רבה, וכאשר מעוניינים להציב אותה כל שצריך לעשות הוא לפתוח אותה, ולחבר אותה אל הקרקע עם יתדות.
  • מסנני UV – היא מונעת מאיתנו את החום, ומספקת צל שזה כבר יתרונות מעולים. אך כל אלה בפני עצמם עדיין לא יכולים למנוע מקרינת השמש הנקראת UV להגיע אלינו. חשיפה ממושכת לקרינת UV אינה בריאה לנו כלל, ולכן רשתות רבות מכילות מסנני UV מיוחדים המסננים את הקרינה מהשמש, ומונעים ממנה להגיע אלינו. מדובר באותן מסננים, אשר נעשה שימוש בהם במשקפי שמש לדוגמה.

רשת צלמתאימה לכל מקום

רשת צל תתאים למגוון מקומות בהם אתם זקוקים למתן את החום הרב השורר:

  • חצר הבית – בשביל מה יש לכם חצר בבית, אם לא בשביל לשבת בכיף עם כוס מים קרים בקיץ?
  • אירועים בחוץ – מעוניינים לקיים אירוע בחוץ? בחצר? בחום הים? אם חם מדי, הפתרון המושלם בשבילכם הוא לשכור רשתות. חברות רבות משכירות רשתות צל שתוכלו להציב באירוע שלכם, ולדאוג שהחום לא ישפיע על האורחים.
  • פיקניק – ניתן לשכור רשתות לא גדולות במיוחד למטרת פיקניקים בפארק. היא פשוטה להרכבה ולקיפול, וניתן להכניס אותה בקלות לתא המטען ברכב.

אין צורך לסבול מהחום בקיץ

נסו לספור כמה פעמים שמעתם את המילה "חם" בקיץ האחרון. אנחנו מניחים שלא מעט, אלא אם כן ביליתם את מרבית הזמן בבית שלכם עם המזגן. אבל כיום ישנם פתרונות מעולים כנגד החום הכבד של הקיץ בישראל, ואין ספק שרשת צל היא פתרון נהדר וקל. מתקינים אותה בפשטות רבה, והיא מספקת לנו הצללה נהדרת, שוברת את החום, וכמובן מסננת עבורנו את קרינת השמש. לכן אם אתם נמנעים מלשבת במרפסת עקב החום הרב, או אם אתם מתכננים אירוע, אבל מעדיפים אותו דווקא בחוץ, בחצר שלכם, או על יד הים, כיום רשתות הן הפתרון המעולה לכך. כל שעליכם לעשות הוא לרכוש או לשכור רשת, להציב אותה בקלות רבה, והחום הוא כבר לא חלק מהבעיה שלכם