איך בוחרים בעלי מקצוע מומלצים ואמינים

רשתות אקספנדד בבנייה

רשתות אקספנדד הן רשתות מתכת, בדרך כלל דקות מאוד, ובנויות מרצועות מתכת ארוכות שמסתלסלות זו על זו. רשתות אלו משומשות גם במתאר הביתי וגם במתאר העסקי והתעשייתי אך עיקר השימוש שלהן הוא במהלך הבנייה. כיצד בדיוק משתמשים בהן ולמה הן כל כך חשובות?

למה משתמשים אקספנדד בבנייה?

השימושים של רשתות אקספנדד בבנייה רבים ומגוונים אך אפשר לומר שהשימוש העיקרי בהן הוא לחיזוק. רשתות ברזל יכולות לחזק מגוון רחב של חלקים במבנה החל מהתקרה, הקיר ואפילו הרצפה במקרים מסוימים. רשתות אלו אמנם דקות מאוד אך הן חזקות ועמידות, ויחד עם פשטות ההתקנה שלהן והמחיר הזול יחסית שלהן הן מחזקות את המבנה בקלות וביעילות. יחד עם זאת משתמשים בהן בתור תקרות אקוסטיות כאשר הן מהוות את השלד של תקרות מחומרים מבודדים, משתמשים בהן כדי ליצור פילטרים לתעשייה וכן הלאה.

שימוש ברשת כמבנה עצמו

כאשר מדברים על השימושים של רשתות אקספנדד לבנייה אי אפשר לדבר רק על בניית מבנים אלא גם על קונסטרוקציות שונות. מעבר לעבודות בטון רשתות אלו שימושיות מאוד גם ליצירת תחנות אוטובוס, הגנות על מערכות סולריות, שימושים שונים בחקלאות וכן הלאה. אמנם שימושים אלו הרבה יותר פשוטים והרשתות די מוגמרות ואינן משתלבות עם חומרים אחרים, כך שאפשר לראות את הרשת בשלמותה, אך בכל זאת שימושים אלו חשובים ותורמים גם לעמידות וגם ברמה הדקורטיבית. שימוש ברשתות אלו יכול להיות מעולה גם להגנה על כל מיני מערכות כמו משאבות, מנועים וכן הלאה.

שימושים דקורטיביים ברשתות

השימוש ברשתות אקספנדד יכול להיות מושלם בעיקר בגלל שמדובר ברשת זולה ועמידה, אך יחד עם שני הפרמטרים האלו אפשר לדבר גם על העיצוב היצירתי שלהן. הרשתות יכולות להשתלב בבנייה גפם למטרות דקורטיביות ולא רק בשביל תשתית, ואת השימוש הזה אנו יכולים לראות גם בעסקים וגם במגזר הפרטי. רשתות אלו משולבות בעיצוב במרפסות, בגינות ואפילו בסלונים ובחדרי המתנה, יש אותן גם בלובי, במסעדות, במשרדים וכן הלאה. שימוש דקורטיבי בדרך כלל יהיה בצבעים בוהקים וחדישים יותר מאשר השימוש בבנייה.