ריצוף שיש לבית

איך אפשר להעניק לבית מראה מרהיב יותר, מיוחד יותר, יוקרתי יותר? בהחלט לא חייבים למהר ולהחליף את כל הריהוט או לבצע שיפוץ כולל. הדרך הטובה והיעילה לבית מרהיב היא לשים את הדגש על הרצפה. באמצעות מגוון נרחב של פתרונות ריצוף שיש – גם הבית שלכם ייראה מיוחד ונהדר. ומה כדאי לכם לדעת לגבי שיש וריצוף? להלן נסקור היבטים חשובים בנושא כגון למשל קיומם של דוגמאות מגוונות לבחירה. נבין שיש אפשרות למצוא פתרונות בגוונים חלקים או במראה מפוספס וכן נספר על יתרונות חשובים שכדאי לקחת בחשבון.

מבחר דוגמאות לבחירה

מי שחושב שיש רק שיש לבן ונקי מוזמן להגיע לספקים נבחרים כדוגמת בני רוקח
תעשיות שריצוף שיש לביתיש. עיון בקטלוגים, בצילומים ובדוגמאות השיש מראה למעלה מכל ספק שיש מבחר עצום של דוגמאות לבחירה. כל אחד יוכל למצוא בקלות ריצוף שיש לבית על פי הטעם האישי שלו. מעדיפים צבע בהיר? אוהבים את הצבע הכהה? מחפשים דוגמאות מעניינות שקיימות בחלק מסוגי השיש הטבעי? תוכלו למצוא בדיוק את הדגם הרצוי לכם.

ריצוף שיש לבית – חלק או מפוספס?

באמצעות שיש ניתן לייצר חיפויים מרהיבים לרצפה וגם לקירות. שיש יכול להתאים גם לגרמי מדרגות ואפילו ליצירת סיפי חלונות ייחודיים. אבל הבסיס לעיצובי שיש מרהיבים נשען כמובן על ריצוף שיש לבית. אפשר למצוא דגמים חלקים בגוונים של לבן, שמנת, אפור, גווני צבע שונים ואפילו שחור. ניתן למצוא עיצובים צבעוניים ויש גם דגמים מפוספסים, בעלי תצורה של פסים ייחודיים, מלאי חן ויופי. רוצים את השיש שלכם חלק? אולי מפוספס? אל תמהרו בבחירה ותמצאו את הפתרון הרצוי בשבילכם.

לשיש סוגים רבים

יצרנים ומשווקים עשויים להתמחות בסוג אחד של שיש, אולם ספקים מובילים מציגים לבחירת הלקוח מבחר גדול מאוד של סוגי שיש שונים. שמות לא חסר, וגם מי ששמע את השם הידוע שיש אבן קיסר למעשה מוזמן להכיר את המבחר העשיר. בין היתר יש בנמצא שיש קוריאן ושיש חברון, ויש פתרונות שעשויים חומרים טבעיים אחרים כגון גרניט. יש סוגים המגיעים מעבר לים ואחרים – מייצור מקומי. לכל סוג יתרונות משלו ואפיונים משלו – אז שאלו את ספק השיש שלכם לפני שתבחרו.

שיש – בגלל היתרונות

יש הרבה סיבות המובילות להעדפת ריצוף שיש לבית על פני סוגים אחרים של ריצופים או חיפויים. בין היתרונות ניתן לציין למשל את החוזק. שיש נחשב לחומר גלם חזק במיוחד, עמיד לאורך שנים. בנוסף, האסתטיקה. שיש נחשב לחומר המתאים לחיפוי בכל מקום שבו חשובה האסתטיקה, המראה, האווירה. ללא כל ספק, העובדה שהשיש יכול להקרין יוקרתיות רבה מניעה רבים כל כך לבחור דווקא בו. השיש גם נראה תמיד יפה, הוא בדרך כלל מבריק מאוד וניתן ללטש אותו לקבלת מראה מיוחד עוד יותר.