פתרונות הצללה

פתרונות הצללה

התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות, ותהליכי ההתחממות השונים, הביאו אנשים רבים לחפש פתרונות הצללה שונים לצורך הימנעות מקרני השמש החזקות. רבים רוכשים מוצרי הצללה שונים ומתקינים אותם בגינות, בחצרות ובשטחים פרטיים או עסקיים אשר בבעלותם. גם עסקים רבים עושים שימוש במוצרים שונים לצורך יצירה של צל. חנויות שונות, בתי קפה ומסעדות, מפעלים שונים אשר מעוניינים להגן על כלי העבודה ועוד, כל אלו עושים שימוש במוצרים השונים המצויים בשוק, על מנת להגן על השוהים במקום או על הציוד בצורה טובה מפני נזקי השמש הקופחת.

פתרונות הצללה

סוגים שונים של פתרונות הצללה

ישנם כמה סוגים שונים של פתרונות הצללה:

• פתרונות זולים ופשוטים: בין הפתרונות הזולים, הנוחים והפשוטים ליצירה של צל ניתן למצוא שמשיות מסוגים שונים. השמשיה הזולה והבסיסית ביותר מורכבת מעמוד, אשר חלקו התחתון מקובע באדמה, או מחובר לחלק כבד על מנת לשמור על יציבות, ובחלקו העליון ממוקמת השמשיה. ישנן שמשיות יוקרתיות ואיכותיות יותר אשר עשויות מחומרים כמו חוטים אקריליים, כאשר אלו עמידים בפני חדירה של מים, וכן בפני חדירה של קרני UV, כתוצאה מאור השמש. מחירן של השמשיות נקבע בעיקר על פי גודלן, ועל פי איכותן, כאשר הן יכולות להיות אמצעי הצללה מצוין גם בצורה הפשוטה ביותר שלהן.

• פתרונות מתקדמים: פתרונות נוספים להצללה בפני אור השמש הם גגונים וסוככים. אלו מוצרי הצללה מעולים, שכן בנוסף ליכולת ההצללה שלהם, הם מסוגלים גם ליצור סביבה מקורה, וכאשר הם מחוברים לבית, הם יכולים לחסוך עלויות רבות על קירור. סוככים וגגונים אלו יכולים להיות בעלי מנגנון פתיחה וסגירה ידני, או בעלי מנגנונים אוטומטיים, המאפשרים תפעול באמצעות לחיצת כפתור.

• פתרונות נוספים: אפשרויות הצללה נוספות הן הפרגולות, אשר אמנם עשויים להיות קשות להתקנה, אך הן מהוות פתרון מצוין לקרני השמש הקופחות.

פתרונות הצללה לחתונות

רבים מהזוגות אשר מחליטים להתחתן, בוחרים לערוך אירוע בחיק הטבע, או בגן אירועים תחת כיפת השמיים. אירוע במקום פתוח יכול להיות בעייתי, אם הוא נעשה בצהריים בימי הקיץ החמים, או אם הוא נעשה בתקופת החורף, בה האורחים חשופים לגשמים אשר עשויים לרדת. חתונה בה אתם והאורחים תזיעו מתחת לבגדים היפים, או אירוע בו הבגדים, התסרוקות, השולחנות והעיצוב יהרסו עקב גשמים, יכולים להיות מתכון לאסון.

מאחר ורבים מעוניינים בכל זאת באירוע באוויר הפתוח, ישנם פתרונות הצללה שונים בדיוק בעבור מצבים מן הסוג הזה. שימוש בברזנטים מסוגים שונים, גגונים או שמשיות, יכול להציל את האירוע ממצב של אסון, ולהפוך אותו לנעים ומיוחד. אין ספק שמוצרי הצללה לחתונות ואירועים הם מצרך חשוב, על מנת לשמור על הסדר והארגון באירוע, ועל מנת ליצור סביבת צל נעימה ביום חם בו השמש קופחת.

חיפוש אחר הצל

בימים חמים במיוחד לכולנו נטייה טבעית לחפש אחר מקום קריר. אולם במקום להיות סגורים בקירור של המזגן, תוכלו לצאת לטבע וליהנות מצל וסביבה נעימה, אם רק תעשו שימוש במוצרי ההצללה השונים.