מחסני גינה

על היתרונות ברכישת מגרשים למכירה בצפון

השקעה במגרשי קרקע, נחשבה מאז ומתמיד כהשקעה משתלמת וכדאית במיוחד. ברגע שאדם רוכש קרקע, הרי שמדובר על השקעה לטווח הארוך, שכן יש להניח שתוך כמה שנים – גורם אחר יהיה מעוניין לבנות על הקרקע, ויסכים לשלם לא מעט, תמורת מכירת, החכרת או השכרת הקרקע. עם זאת, כדאי לדעת שלא מספיק פשוט לחפש מגרשים למכירה, צריך גם לדעת אילו מגרשים לחפש. לכן, מגרשים למכירה בצפון, נחשבים כיום למבוקשים וכדאיים במיוחד למי שמחפש השקעה.

מדוע דווקא הצפון?

  • הקלות ממשלתיות – הממשלה מוכנה לתת הקלות מפתיעות למי שמוכן לרכוש מגרשים למכירה בצפון, וזאת עקב רצון לפתח את האזור. כך אפשר לקבל הקלות שונות בתחום המיסוי וההיטלים, כך שהסכום הראשוני להשקעה בצפון, נמוך משמעותית מההשקעה במגרשים אחרים למכירה בארץ.מגרשים למכירה בצפון - יבנאל
  • פיתוח מואץ – אזור הצפון נמצא בתנופת פיתוח משמעותית, והסיבה לכך היא פשוטה – המרכז מתחיל להתמלא, ולכן אנשים מגיעים לקצוות. הצפון נחשב משתלם יותר מהדרום, שכן הוא קורץ יותר לאנשים – האקלים בו נוח יותר, יש בו יותר תיירות, ורובו אף קרוב יותר למרכז. כך למשל, מגרשים למכירה ביבנאל שבסמוך לכנרת, הפכו להיות מבוקשים מאד, שכן הם קרובים לאזור תיירותי, ולעיר כמו טבריה, ונמצאים במרחק של שעה וחצי נסיעה מהמרכז.
  • קרקעות חקלאיות – אזור הצפון שופע בקרקעות חקלאיות, אשר מחירן הוא נמוך משמעותית מקרקעות אחרות. מאחר שהצפון נמצא בתאוצת פיתוח, יש להניח שתוך כמה שנים, קרקעות אלו יופשרו לטובת בניית מגורים או מתחמי מסחר – ואז מי שיש בבעלותו את המגרשים הללו, יוכל לפדות אותם בסכומים גבוהים.

איך אפשר להשקיע?

אם אתם מעוניינים לרכוש מגרשים למכירה בצפון הארץ, יש כמובן לבצע זאת בזהירות ובאחריות, תוך מתן תשומת לב להבדלים בין המגרשים, הפרשי המחירים, וההוראות של החוק. לכן, מומלץ לפנות לגורם מקצועי בנושא, שיוכל להדריך אתכם בתהליך.