איטום גגות

על החשיבות של איטום גגות בעת הבניה וההקמה של בית חדש

כאשר יש רצון להקים ולבנות בית חדש, אין ספק שיש המון נתונים אשר חשוב מאד לקחת בחשבון. זהו פרויקט גדול, סבוך ומורכב, ויש להתייחס ללא מעט זוויות בו. עם זאת, ישנו נושא אחד, אשר חשוב במיוחד לא להזניח, וזהו הנושא של איטום גגות. רבים כמובן יודעים מהי החשיבות הכללית שיש באיטום נכון של הגג. כך אפשר למנוע רטיבות בחודשי החורף, וגם מקבלים בידוד כללי טוב יותר מפני הטמפרטורות בחוץ לאורך כל השנה. אולם, כשמדובר על הקמה של בית חדש, יש עוד כמה נקודות שחשוב מאד לשים לב אליהן.

נקודות שחובה להתייחס אליהן

איטום גגות
הימנעות מתביעות מול הקבלן קודם כל, כשמקפידים על הנושא של איטום גגות בעת שמקימים בית חדש, אפשר להימנע גם מהתהליך של היווצרות רטיבות בתקרה שלכם, ישר בתחילת החורף, בשנה הראשונה שבה גרים בבית. הנקודה הזו חשובה בין אם אתם הגורם שבנה את הבית, או שאתם הדיירים. אף אחד לא רוצה להיות מעורב בסכסוך משפטי ומתיש במקרים הללו – ולכן כדאי פשוט להקפיד מלכתחילה על הנושא של האיטום ולפנות לחברת איטום מקצועית.
מוניטין לשמור עליו – זהו סעיף אשר חשוב במיוחד לקבלנים שאחראיים על בניית הבית. אם אתם מקפידים על איטום גגות בעת ההקמה של בית חדש, הרי שאתם שומרים על המוניטין שלכם. לעומת זאת, אם תבצעו רק חצי עבודה עם אנשים שאינם באמת מקצועיים ושאתם העסקתם אותם, הרי שמעבר לתביעה משפטית – המוניטין שלכם ייפגע באופן משמעותי, וכיום אפשר בקלות להפיץ ביקורו, על קבלנים בעיתיים באינטרנט.
שתהיה לכם כניסה נעימה – אם אתם הדיירים אשר דווקא מנהלים בעצמכם את תהליך הבניה של הבית, כדאי לכם מאד להקפיד על איטום גגות מקצועי ולא לחסוך בכסף – כדי שהכניסה שלכם לבית תהיה חלקה וללא בעיות, ותיהנו ממנו מן הרגע הראשון.

זה תמיד כדאי לשמור על בית יבש

אף אחד לא באמת נהנה כשיש לו רטיבות בתוך הבית, או כאשר מתחילים להרגיש רוח פרצים דרך הגג. לכן, עוד מהשלב הראשון בהקמה – הקפידו תמיד על הנושא של האיטום.