אינסטלטור בשרון אמין

עבודות אינסטלציה בשרון

עבודות אינסטלציה בשרון 

מערכת האינסטלציה הביתית שלכם היא אחת המערכות הכי חשובות שיש. למעשה, בלי מים ובלי ניקוז אף אחד לא היה יכול לחיות ולכן כול המגזרים צריכים עבודות אינסטלציה מידי פעם. מה אינסטלטור בשרון יכול להציע לכם? מתי צריך לקרוא לו? הנה כמה פרטים שכל אחד צריך להכיר.

התקנה של מערכות חדשות

רובנו מכירים את האינסטלטור בתור אחד שמגיע לתקן את מערכת הצינורות הביתית או מערכת הניקוז אך הסיבה לכך היא שרובנו כבר גרים בדירה בנויה וגם אם נעבור דירה, אנו נעבור לדירה בנויה אחרת. עם זאת, מי שמקים עסק, מבנה תעשייה או בית פרטי משלו יודע כי הוא חייב להיעזר באינסטלטורים מומחים כדי לדאוג למערכת הצינורות במבנה. מערכת הצינורות או מערכת האינסטלציה בלעז, מתחלקת לצנרת המים במקום וכמובן לצנרת הניקוז. רוב האינסטלטורים בקיאים בשתי המערכות אם כי זה נתון שיש לבדוק. התקנה של מערכות שלמות היא משימה ארוכה ויקרה משאר העבודות.

שירות תיקונים לכול המגזרים ובכל השעות

  • אחרי שדיברנו על העבודה הגדולה והחשובה ביותר, התקנת מערכת צינורות, אפשר לדבר בקטן יותר. לעתים יש צורך להתקין ברז בודד או להוסיף עוד נקודת מים וגם אז אינסטלטור בשרון יכול לעזור לכם. התקנה של ברז אולי נראית לכם משימה פשוטה אך היא ממש לא כזו גם אם יש לכם מדריך ביוטיוב וכלים מתאימים.
  • לא רק שהאינסטלטור יכול להתקין כל מה שתרצו ולבצע שינויים בצנרת, הוא יכול גם לתקן פגיעות בצנרת. למשל, אחת הבעיות החמורות והידועות ביותר היא פיצוץ בצינור. לעתים מדובר על נזילה קטנה ולעתים מדובר על נזילה גדולה מאוד שיכולה להיקרא גם בסלנג 'פיצוץ בצנרת'. לאינסטלטור יהיו מגוון כלים להתמודד עם הבעיה אפילו בלי להחליף את הצינור.
  • בעת הצורך האינסטלטור יוכל להחליף את חלקי הצנרת הרלוונטיים הן בביוב והן בצנרת הביתית, אך לרוב הוא יימנע מכך כיוון שמדובר במשימה מורכבת, ארוכה ויקרה יותר. משימה שבכל מקרה לא אמורה להיות מורכבת ויקרה היא פתיחת סתימות כאשר האינסטלטור משתמש במגוון רחב של כלים החל מציוד צילום צנרת ועד משאבות מיוחדות למשימה זו.
אינסטלטור בשרון אמין
אינסטלטור בשרון