סיוד דירה בעת השיפוץ – מה כדאי לשים לב

סיוד דירה היא משימה שנשמעת פשוטה לכאורה אך היא יכולה להיות רוויה במספר טעויות קריטיות. אם אתם רוצים לצבוע את הבית אך אתם לא יודעים כיצד לבצע זאת או רוצים לשמוע כמה טיפים מקצועיים, אתם במקום הנכון.

מה זה סיוד דירה ולמה מבצעים זאת?

סיוד דירה הוא אחד התהליכים החשובים ביותר כדי שהבית ייראה כמו שכל בית ממוצע בעידן המודרני נראה והוא למעשה צביעה של כל הבית. עם זאת, סיוד הבית אינו מתבצע רק לקירות הבית אלא גם לגג הביות כאשר סיוד גגות היא אחת הפעולות החשובות ביותר שיש לבצע והיא אף חשובה יותר מסיוד הקירות. סיוד קירות הוא למעשה הלבנתם וצביעתם אך הסיוד החשוב באמת שומר על הגג בטמפרטורה סבירה כדי שהשמש החזקה לא תגרום לזפת שאוטמת את הגג לנזול.

מה צריך לזכור לגבי סיוד גגות?

• סיוד גגות היא משימה חשובה מאוד שחייבת להתבצע באופן מקצועי. הבעיה היא שכאשר אנו משפצים את הבית אנו לעתים מנסים לחסוך וחושבים שכל שיפוצניק יכול לבצע הכל. זה שיש שיפוצניק מסוים שמשפץ את הרצפה או את הקירות בבית שלכם ואולי אך בונה יחידת דיור נוספת, לא אומר שהוא יכול גם לסייד את הגג. סיוד גגות היא פעולה מורכבת ומקצועית ואינה פשוטה כמו שהיא נראית, ורק אדם מוסמך ומנוסה יכול לבצע אותה.

• סיוד הגג במהלך שיפוצים יכולה להתבצע תוך כדי עבודות אחרות אך חשוב מאוד לזכור שאחרי שתסיידו את הגג לא תוכלו לעלות אליו לפחות יומיים, עד אשר סיד יתייבש. אם אתם רוצים לשפץ את דוד השמש, להתקין צלחת לוויין או להשתמש בו לכל שימוש אחר, תחשבו על סדר פעולות נכון יותר.

• לא משפצים את הבית בלי אחריות וגם לא מסיידים את הגג בלי אחריות. חשוב מאוד לסייד את הגג עם קבלן איטום מקצועי ואמין שעומד בהסכם האחריות שהוא מספק לכם, ואת זה תוכלו לוודא אחרי שתבצעו סקר שוק מעמיק ותשמעו המלצות על כל מיני קבלני איטום שנמצאים באזור מגורכם. סיוד גגות לא תקין יכול להיות הרסני מאוד לאיטום הבית כולו.