סורגים

סורגים- הדרך הבטוחה להגנה מפני פורצים!

ישנן דרכים רבות המאפשרות לנו לשפר את ההגנה על ביתנו

אמצעים שונים כגון אזעקות ומצלמות מאפשרים לנו לשפר את ההגנה על ביתנו, ומסייעים לנו במניעת פריצות. אחד האמצעים היעילים ביותר הינו הסורגים, אשר הינם בעלי יתרונות משמעותיים בתחום ובעלי ההשפעה הגדולה ביותר על חדירות הבית.

אז כיצד סורגים מסייעים לנו בשמירה על הבית ומה חשוב לדעת עליהם?

סורגים

מחסום פיזי: בראש ובראשונה, סורגים מהווים מחסום פיזי בין הבית לבין מי שמעוניין לחדור אליו, כך שרק מעצם התקנם הם כבר מורידים את חדירות הבית ומקשים על פורצים להיכנס לביתנו. כאשר אנו מציבים סורגים בכניסה לבית, אנו בעצם יוצרים מחסום המקשה על כל מי שמעוניין להיכנס אליו בכוח, כך שלא ניתן יהיה לעשות זאת בקלות ורוב הפורצים יבחרו שלא לנסות לעשות זאת כלל.

מחסום פסיכולוגי: לסורגים השפעה גם על תפיסתו הפסיכולוגית של הפורץ, וכאשר הוא יגיע ויראה בית עם סורגים, ככל הנראה שלא ינסה לפרוץ אליו מתוך חשש לכישלון בשל המחסום הפיזי שהסורגים יוצרים. מחסום פסיכולוגי זה אשר נוצר אצל הפורצים מאפשר לנו להוריד משמעותית את הסיכוי שינסו לחדור אלינו לבית.

עיצוב: כיום אנו מוצאים סורגים במגוון רחב ביותר של עיצובים, הנבדלים זה מזה בגודל, צורה, צבע, חומרי יסוד ועוד. מגוון רחב זה נועד בכדי לתת מענה לכל צורך עיצובי שעלול להיות לכל אחד, כך שאנו יכולים להתאים את הסורגים לעיצוב הבית בצורה טובה, כך שהם לא רק שלא יפגעו בעיצוב הכללי שלו, אלא גם יוסיפו לו.

סוגים: כאשר אנו בוחרים סורגים לבית, חשוב שנבחן את הסוגים השונים של סורגים המוצעים על ידי חברות מתמחות בתחום, כאשר כל סוג הינו בעל מאפיינים ברורים המשפיעים על מראה הסורגים, דרך פעולתם, חוזקם ועוד.

בעזרת סורגים אנו יכולים למנוע פריצות בקלות וביעילות

לאחר שהתקנו סורגים בביתנו, אנו לא צריכים לבצע פעולה נוספת בכדי לשמור על ההגנה עליו, ובאופן מידי הורדנו את הסיכוי שפורץ יחליט לנסות לחדור לביתנו, כך שסורגים הינם כלי יעיל ומידי נגד פריצות.