ניקיון דירה חדשה לפני הכניסה

ניקיון דירה חדשה לפני הכניסה

בעמוד שלפניכם נדבר על שירותי הניקיון הנדרשים בעת כניסה לדירה חדשה, על האחריות לביצוע ניקיון זה, ועל האופן שבו חברת ניקיון מקצועית יכולה להקל עלינו בביצוע המטלות הנדרשות.

האם הניקיון באחריות הקבלן או שנצטרך לעשות זאת בעצמנו?

אחד הדברים הראשונים והחשובים ביותר שנצטרך לבדוק לפני שנבצע ניקיון של הדירה החדשה שלנו טרם הכניסה אליה הוא של מי האחריות. כמו כמעט בכל מצב במדינת ישראל, רובנו נעדיף בדרך כלל להטיל את האחריות על מישהו אחר, על אחת כמה וכמה כשמדובר בניקיון הדירה החדשה שאליה אנו נכנסים. פעמים רבות ניקיון הדירה החדשה שלנו הוא באחריות הקבלן המבצע ולא באחריותנו. אם קיבלתם את הדירה החדשה שלכם במצב של "אחרי שיפוץ", לפני שאתם נכנעים ומתקשרים אל חברת ניקיון שתעשה בשבילכם את העבודה, כדאי מאוד שתבדקו בחוזה שלכם מול הקבלן האם הייתם אמורים לקבל את הדירה במצב כזה או לא. אם טרם חתמתם על החוזה עם הקבלן שלכם, כדאי מאוד להוסיף לחוזה את סעיף הניקיון לאחר תום העבודות. אל תשכחו שלפני החתימה על החוזה הקבלן נוטה לטובת הלקוח, מכיוון שהוא רוצה לסגור את העסקה, ולאחר שהעסקה כבר נחתמה, תצטרכו לרדוף אחריו לא מעט כדי לקבל את מה שאתם רוצים, ואם זה לא מופיע בחוזה, סביר להניח שלא תקבלו זאת בקלות.

היקף הניקיון הנדרש

על מנת להזמין חברת ניקיון שתספק בדיוק את השירות שאותו אתם צריכים לצורך ניקיון דירה חדשה יהיה עליכם להעריך את היקף הניקיון הנדרש. ישנם סוגים רבים של שירותי ניקיון שתוכלו להזמין, אך כדאי מאוד להזמין ניקיון דירה חדשה לפני הכניסהבדיוק את מה שאתם צריכים ולא יותר מכך כדי לא לשלם יותר ממה שבאמת צריך על ניקיון הדירה החדשה שלכם. אם אתם לא יכולים לגשת לדירה החדשה בעצמכם, אתם יכולים לשלוח מישהו מטעמכם, מישהו שאתם סומכים עליו, שיבצע עבורכם את ההערכה הנדרשת. לאחר שיש בידיכם את כל הפרטים הנדרשים להערכה כוללת של שירותי הניקיון הנדרשים בדירה החדשה שלכם, תוכלו להבין האם תוכלו לבצע את הניקיון הנדרש בעצמכם או שתידרשו ליצור קשר עם הגורמים הרלוונטיים שדרכם שאתם מקבלים את שירותי הניקיון הנדרשים.

שירותי ניקיון מקצועיים

מעבר לדירה חדשה הוא פרויקט רציני הכרוך בעלויות רבות. מעבר הדירה עצמו, האריזה של תכולת הבית הישן ורכישת הדירה הם עניינים יקרים בעלי השלכות כלכליות כבדות. פעמים רבות נרצה לחסוך כמה שניתן, אך בניקיון אי אפשר להתפשר. זה נכון שאפשר לבצע עבודות ניקיון רבות בעצמנו, אך מה שבטוח הוא ששירותי ניקיון מקצועיים הם יעילים הרבה יותר, ובטווח הארוך בטוחים יותר. בנוסף, חברת ניקיון מקצועית יכולה לספק שירותי ניקיון שאותם אנו לא יכולים לבצע בעצמנו, כמו למשל שירותי פוליש שונים לרצפות הבית, שבמקרים רבים הם הכרח לאחר שיפוץ או בניית דירה חדשה המחכה לכניסתנו.