ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון אחרי שיפוצים

מדוע מזמינים שירותי ניקיון דירות לאחר שיפוץ?

ניקיון הבית הוא דבר שתמיד חשוב להקפיד עליו, אבל כאשר מדובר על ניקיון דירות לאחר שיפוץ, הדבר חשוב פי כמה! כדאי לזכור שאם לאחרונה שיפצתם את הדירה שלכם, אמנם שדרגתם את איכות החיים שלכם, אבל גם נשארתם עם כמות ענקית של פסולת – בין אם בעקבות עבודות הגבס השונות שבוצעו, עבודות הצבע, עבודות הניסור והאינסטלציה וכיו"ב – כאלו עבודות שמשאירות אחריהן לכלוך, וזה לא באחריות אנשי המקצוע עצמם לנקות את השאריות. אתם כמובן יכולים לנקות את הכל בעצמכם, אבל ברוב המקרים – ההמלצה היא לפנות לחברת ניקיון שתסייע לכם.

מדוע לפנות לחברת ניקיון?

  • כמות עצומה של לכלוך – כשמדובר על ניקיון אחרי שיפוץ, כדאי לזכור שזה לא עוד לכלוך קטן שצריך לנקות, כפי שאתם רגילים. לרוב, מדובר על כמויות גדולות מאד של לכלוך שצריך לטפל בהם, וכדאי להשאיר את הטיפול לאנשי המקצוע.
  • עייפות – אתם אחרי תקופה של שיפוץ ארוך, חלק מהזמן גרתם מחוץ לבית, ואתםניקיון לאחר שיפוץ רק רוצים לחזור כמה שיותר מהר למסלול החיים שלכם. למה להשקיע עכשיו שעות ואפילו ימים בניקיון? תנו לעצמכם ליהנות מהשיפוץ, ובמקום זה פנו וצרו קשר עם חברה שתבצע ניקיון דירות לאחר שיפוץ, ותוכלו באמת להתחיל דף חדש.
  • מקצועיות – בחלק מהמקרים אלו לכלוכים שפשוט לא נדע להתמודד איתם בצורה טובה – למשל עם כתמי צבע שיש על הריצוף החדש שלנו, עם שאריות גבס שאנחנו לא מצליחים להסיר, ועוד. לעומת זאת, העובדים שיבצעו ניקיון דירות לאחר שיפוץ הם מומחים בתחום ויספקו לכם שירות מעולה.

האם כל חברה מספקת את השירות?

שימו לב שלא כל חברת ניקיון בהכרח מספקת שירות ייעודי ומיוחד לניקיון של דירות אחרי שהן עוברות שיפוץ. חשוב מאד לוודא שהן אכן מתמחות בסוג כזה של שירות, ורק אז ליצור עמן קשר.