מצלמת אבטחה לבית

מצלמות אבטחה עם חיישן תנועה לאבטחת הבית

אנחנו משקיעים בבית שלנו הרבה מאוד – בשביל להפוך אותו למרחב שנותן לנו את הנוחות המרבית ואת איכות החיים הגבוהה ביותר שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו. הבית שלנו מכיל את הרכוש היקר ביותר שלנו – וזה עוד בלי שאנחנו מדברים על עצמנו ומשפחתנו. מכשירי חשמל רבים, תמונות ואביזרי נוי, תכשיטים, כסף מזומן, פנקסי צ'קים – כולם נמצאים בתוך הבית שלנו וכך האופציה של פריצה לבית ושל גניבת כל הרכוש הזה, היא אופציה מפחידה מאוד שלמרבה הצער היא גם ריאלית למדי. בתים פרטיים הם בתים שבאופן טבעי מושכים פורצים וגנבים – משום שהם שייכים כמעט תמיד לאנשים במעמד סוציו-אקונומי גבוה ויש בהם רכוש רב, והפריצה אליהם היא קלה יותר משום צמידותם לקרקע. לכן חשוב מאוד להשקיע את מרב המאמצים והמשאבים שלנו בייצור והתקנת פתרונות אבטחה איכותיים לבית הפרטי שלנו. אנחנו מדברים כמובן על כל הדברים המובנים מאליהם – מנעולים, אזעקות, כספות וכדומה – אך בשביל להיות מוגנים באמת מפני פריצה צריך לתת את הערך המוסף ולהתקין את המוצרים האיכותיים ביותר בשוק. מוצרים אלה הם מצלמות אבטחה חיישן תנועה – תעודת הביטוח לאבטחה איכותית של הבית הפרטי שלך. כעת נסביר מעט על סוגי מצלמות אבטחה עם חיישני תנועה ועל ההבדלים בין סוגים שונים של מוצרים אלה – ומה שהופך אותם לפתרון האבטחה האיכותי ביותר.

מצלמות אבטחה חיישן תנועה – איך זה עובד ולמה זה הפתרון האיכותי ביותר?

 

  • מצלמות אבטחה חיישן תנועה, כשמן כן הן, עובדות בשני צירים מקבילים שמייצרי
    מצלמת אבטחה לבית
    מצלמת אבטחה לבית

    ם לנו את האבטחה האיכותית ביותר. בתור התחלה – הבסיס הוא במצלמת האבטחה האיכותית, שמתעדת עבורנו את המתרחש בסביבתה בהתאם למיקום האסטרטגי שאנחנו בוחרים בשבילה בבית. החלק השני הוא חיישני התנועה – חיישנים המבוססים, כשמם כן הם, על תנועה שהם קולטים בסביבתם, כשבעקבות תנועה זו הם מזיזים את המצלמה וגורמים לה להתמקד בגוף הנע. ניתן למצוא חיישנים שכאלה שעונים על מטרות שונות – החל מתנועה קלה ועד תנועה שהם מזהים כתנועה חשודה. כך למעשה אנחנו מבטיחים שכלל הפעילות סביב לבית שלנו תהיה מתועדת ותרתיע פורצים מצד אחד – ומצד שני תדע גם לתת לנו את הזיהוי הטוב ביותר של הפורץ במידה ובכל זאת קרה לנו המקרה המצער.

  • ישנם סוגים שונים של מצלמות אבטחה המבוססות על חיישני תנועה. חלק ממצלמות האבטחה הללו הן בכלל מצלמות דמה, שמטרתן היא אך ורק להרתיע את הפורצים הפוטנציאליים, כשחיישן התנועה גורם להן לזוז אך למעשה הן אינן מצלמות דבר. מצלמות אבטחה של ממש עם חיישני תנועה ניתן למצוא במגוון צורות ואופנים, מוסתרים וגלויים גם יחד – ניתן למצוא את מצלמות האבטחה מוסתרות בתוך שעון או אפילו בצורת חפיסת מסטיקים.
  • ההתקנה של מערכת מצלמות האבטחה עם חיישני התנועה בבית יכולה להתבסס על תשתית קווית או אלחוטית. אם החלטתם להתקין את המצלמות עוד בשלב תכנון ובניית הבית – עליכם לבקש גם הכנה לתשתית מצלמות שתהפוך את ההתקנה הקווית לנוחה. במידה ואין לכם תשתית כזו – עליכם להתקין את המצלמות על בסיס רשת ה-Wi-Fi הביתית, שאותה תשדרגו כך שתתאים לרוחב הפס של הצילום הרציף.

אסור להתפשר על איכות האבטחה בבית שלנו

מצלמות אבטחה חיישן תנועה הן פתרון האבטחה האיכותי ביותר לבית הפרטי שלכם – ואסור לכם להתפשר על איכות האבטחה בבית, לשלמותכם ולשמירה על הרכוש היקר ביותר שלכם. עוד פרט חשוב הוא, כמובן, לפנות לגורמים המקצועיים ביותר שייעצו ויתקינו עבורכם את המערכת – וכך באמת ובתמים תוכלו ללכת לישון בלילה בראש שקט.