מיגון חדר העבודה

כספות משרדיות יכולות לעזור בעת תכנון העיצוב של חדר העבודה החדש. במאמר הבא נציג את השיקול הזה ונבין כיצד משלבים אותו עם שאר האלמנטים הדקורטיביים והפונקציונליים בחדר

שיפוץ חדר העבודה הוא הזדמנות מצוינת לבצע שיפורים, שדרוגים והתאמות. המבנה והעיצוב של החדר משפיעים בצורה ישירה על תפוקת העבודה. חדר עבודה מזמין, מרווח ומאוורר מבטיח שעות רבות של עבודה רצופה ונטולת הפרעות. מצד שני, יש חשיבות גם לנושא של מיגון ולאופן בו בוחרים לשלב כספות חסינות אש בתוך חדר העבודה.

מיגון חדר העבודה

התפקיד של כספות הוא להציע מיגון אופטימאלי עבור הציוד והמסמכים הרגישים הנשמרים בתוך חדר העבודה. כספת היא הדרך הנוחה ביותר להגן על הציוד מבלי לתפוס מקום פנוי או לפגוע בסביבת העבודה. באמצעות כספות חסינות אש ניתן להפוך את חדר העבודה החדש למשרד לכל דבר. הכספת מותקנת על פי צרכי הלקוח, מאפשרת מיגון אופטימאלי וההוצאה עליה משתלמת בטווח הקצר והארוך.

איך בוחרים כספות משרדיות עבור חדר עבודה?

אלו השיקולים העיקריים שיעזרו לכם לתכנן את חדר העבודה החדש תוך הצבת המיגון בראש סדר העדיפויות:0

א. בחרו היטב את סוג הכספת – יש סוגים רבים של כספות משרדיות ולא תמיד קל לבצע את הבחירה הנכונה. כדאי לבדוק את המפרט הטכני של כל כספת ולהשוות בין מוצרים לפי צורת תפעול ורמת הגנה. רצוי לתת עדיפות לכספות חסינות אש ולבדוק האם הן משרתות את צרכי חדר העבודה או המשרד.

ב. שימו לב למיקום של הכספת – בניגוד למה שנהוג לחשוב, כספת מאחורי שולחן העבודה או ארון גדול היא לא תמיד הפתרון היעיל ביותר. מיקום טוב נקבע לפי גודל חדר העבודה וסגנון העיצוב שלו. בחדר עבודה המעוצב בסגנון כפרי, חמים וסולידי עם רהיטי עץ אפשר להתקין את הכספת בתוך הארון עצמו. מנגד, בחדר מודרני המבוסס על שימוש באלמנטים כמו זכוכית, אלומיניום או מתכת, המיקום הנכון עבור הכספת יהיה בקרבת שולחן העבודה.

ג. נוחות היא הדבר החשוב ביותר – כספת לא נגישה היא גם לא יעילה. לא משנה באיזו תדירות אתם עומדים להשתמש בכספת או מה היקף המסמכים שאתם מעוניינים להכניס לתוכה, הנוחות היא תמיד הדבר החשוב ביותר. כספת נוחה תהיה נגישה עבורכם במשך 24 שעות ביממה ותאפשר להביא לידי ביטוי את כל היתרונות שלה. כספת חסינת אש אך לא נגישה לא תעמוד לרשותכם במצבי חירום ואף עלולה ליצור יותר נזק מתועלת.

כפי שניתן לראות, המיגון של חדר עבודה לא כולל רק שימוש במערכות כיבוי אש או התקנת זכוכית מחוסמת בחלונות. עיצוב הרמוני דורש מבעלי חדר העבודה לחשוב גם על הפרטים הקטנים ולהביא בחשבון את היתרונות של כספות משרדיות. כספות אלו מוכיחות את עצמן בחדר עבודה בבית או בעסק והן משפרות את רמת המיגון בצורה דרמטית.