סתימת ביוב

מה נעשה עם כל התקלות שמשבשות את היום שלנו?

כולנו מכירים את הימים האלה – אנחנו עמוסים בכל כך הרבה משימות, צריכים להספיק הכל – ופתאום יש איזו תקלה שפשוט משבשת את כל התוכניות שלנו. לפעמים זו רק תקלה קטנה בבית, אבל הצרות שהיא יכולה לגרום הן פשוט עצומות, וזה תמיד יקרה ביום הכי גרוע – כשצריך לאסוף את הילדים, בערב חג, לפני שאתם מארחים 30 איש בבית, ובעוד מקרים דומים. הנה כמה טיפים מה לעשות בכל מיני תקלות שנראות נוראיות.

כמה טיפים לתקלות המרגיזות

● המפתח אבד – מאד מציק, כי אתם תקועים בתוך הבית או מחוצה לו, וממהרים. אין ממש ברירה – פשוט צרו קשר עם מנעולן זמין שיגיע כמה שיותר מהר, יפרוץ את הדלת, יחליף מנעול וישחרר אתכם לחופשי. בתקווה שתוך שעה אחת מרגע שגיליתם שננעלתם – אתם כבר בחוץ.
● סתימה בבית – אם יש לכם סתימה קשה לפתע שאף גורמת להצפה, כדאי להזמין במהירות אינסטלטור מומחה שיבצע פתיחה של סתימת ביוב. שימו לב כי אתם יכולים גם לנסות לבצע בעצמכם פתיחת סתימות עם פומפה ועם נוזל לפתיחת סתימות, אם אלו קיימים בבית. אם זו סתימה מורכבת יחסית, שגם גורמת ליציאה של מי ביוב, אז באמת כדאי להזמין איש מקצוע שיבצע פתיחת סתימות, ולא לנסות לפתור את הבעיה לבד.
● האוטו לא מתניע – מציק ומרגיז מאד, ללא כל ספק. ככל הנראה המצבר שלכם נגמר (אם הרכב בן 3 שנים זו אופציה אפשרית). אין מנוס אלא ליצור קשר עם גרר ועם מוסך, ושם יחליפו לכם את המצבר. לעתים יש מוסכים שיביאו איש מקצוע עם מצבר עד לרכב שלכם.
● יש קצר בבית – נסו לבחון מכשיר אחרי מכשיר, מה גורם לקצר – האם זה דוד החשמל, תנור, מזגן, מכונת כביסה, וכיו"ב. אחרי שהבנתם מה מקצר נתקו אותו, ופנו לאיש מקצוע אשר יוכל לטפל ספציפית במכשיר הבעייתי.

סתימת ביוב

תמיד יש אפשרויות שונות

אל תשכחו שלכל תאונה ולכל תקלה – יש תמיד מענה נרחב שאפשר לקבל.