שירותי ביוב

מה לעשות כשהסתימה בכיור עיקשת?

ניסיתם לפתוח את הסתימה בכיור עם פומפה וזה לא עוזר? נמאס לכם לנקות את הסיפון כל יום מבלי להשיג תוצאות? הנה כמה פתרונות אפקטיביים:
א. הזמינו מומחה צילום צנרת – צילום צנרת מתבצע עם מצלמה זעירה שמסוגלת לחדור כמעט לכל קו צנרת ראשי. המצלמה מאפשרת מעקב אחר פנים הצנרת והיא משדרת תמונות בזמן אמת. בעזרת המצלמה ניתן לבדוק האם מדובר בסתימה רגילה, או שלחילופין הסתימה היא רק סימפטום של בעיה חמורה יותר. בנוסף, צילום צנרת הוא הדרך הטובה ביותר לזהות סדקים, שברים ועיוותים.
ב. תאמו שירותי ביוב – כל סתימה אפשר לפתור עם ביובית. זו משאית שעליה מותקנים מיכל קיבול למי שופכין, משאבות יניקה ומשאבות הסנקה. בעזרת ביובית ניתן לפתוח גם את סתימות הביוב הקשות ביותר. הביובית משמשת לשאיבת מי תהום מפירי מעליות, היא נפוצה בשאיבת בורות שומן והיא אפילו מתואמת לשאיבת בורות רקב ובורות דלק. שירותי ביוב יעזרו לכם להזרים מחדש את המים בצנרת ולהתמודד עם הסתימה במהירות.
ג. השתמשו בחומרים כימיים – אנשי מקצוע בתחום האינסטלציה לא ממליצים על שימוש בחומרים כימיים, אך יש מקרים בהם פשוט אין ברירה. במידה ואתם לא רוצים לשאת בהוצאות, להזמין מומחה צילום צנרת או לתאם שירותי ביוב, האופציה האחרונה היא לשפוך חומרים כימיים ישירות לתוך הצנרת. את החומרים תוכלו לרכוש בחנויות עשה זאת בעצמך ברחבי הארץ. עם זאת, היזהרו בעת השימוש בחומרים וקראו היטב את ההוראות המופיעות על גבי האריזה.

כך תמנעו סתימות בכיור

זכרו שאת רוב הסתימות בכיור תוכלו למנוע בעזרת הקפדה על מספר כללי מפתח. ראשית, הפסיקו להשליך לכיור שאריות אשפה ופסולת. פנו את האשפה לשקית ייעודית וכך תחסכו עומס על הסיפון ועל הצנרת. שנית, מהרו לטפל בסתימות קטנות ואל תחכו שהן יחמירו. סתימות לא חולפות מעצמן והרבה תלוי בתזמון שלכם
לסיכום, כאשר הסתימה בכיור עיקשת אין ברירה אלא לטפל בה באמצעים אגרסיביים. הזמינו מומחה צילום צנרת, תאמו שירותי ביוב ושקלו גם שימוש בחומרים כימיים.

שירותי ביוב