ריצוף בטון מוחלק

מהם השימושים האפשריים בבטון מוחלק בבית פרטי?

כולנו יודעים כי הבטון המוחלק הוא ריצוף איכותי מאד שהיה נפוץ במבנים תעשייתיים. עם זאת, אם הגעתם לכאן, סימן שגם אתם מודעים לכך שכיום, מקובל מאד להתקין בטון מוחלק גם בתוך בתים פרטיים. מדובר על ריצוף שנותן תחושה יוקרתית מאד, והוא יכול לשמש כריצוף מעולה לשימוש פרטי לחלוטין. לכאורה, השאלה בדבר השימוש בבטון המוחלק היא שאלה משונה – הרי תמיד נשתמש בו כריצוף בבית. אולם, היכן הריצוף הנ"ל יותקן? הנה כמה אפשרויות שבהחלט אפשר לשקול.

 

היכן מומלץ להתקין את הבטון המוחלק

  • ריצוף בסלון – השימוש הפופולרי ביותר של בטון מוחלק בבתים פרטיים, הוא בתור ריצוף לסלון. האפקט שמתקבל הוא מרשים אמד. הבטון המוחלק נותן תחושה של סלון מרווח וגדול יותר, וגם נותן לו הילה יוקרתית מסוימת בצורה פשוטה מאד. דווקא המראה התעשייתי במקצת, יוצר איזון מריצוף בטון מוחלקפתיע מאד בסלון שלנו, וכך מתקבל מראה באמת יוצא דופן. אפשר כמובן לשלב גווני שונים, כדי להקנות מראה קצת יותר "חם" לריצוף הבטון.
  • ריצוף בחצר – אם יש לכם חצר פרטית, יש להניח שאתם תהיו מעוניינים בריצוף בחלק שקרוב לכניסה לבית שלכם – זהו השטח שבו אתם תרצו למשל לארח, לשבת על כוס קפה, להשקיף על החצר, וכיו"ב. כאן בהחלט אפשר להתקין ריצוף בטון מוחלק. הבטון המוחלק מהווה ריצוף עמיד במיוחד, ולכן גם אין שום בעיה להתקין אותו בחוץ – הוא עמיד בפני מים ובפני חשיפה לשמש, ונותר לאורך תקופות ארוכות מאד.
  • ריצוף בחדר העבודה – אם אתם עובדים מהבית ויש לכם חדר עבודה, מומלץ בחום להתקין בו בטון מוחלק! האווירה בחדר העובדה צריכה להיות אווירה עניינית ומקצועית, בוודאי אם אתם גם נפגשים שם עם לקוחות, קולגות, וכיו"ב. הבטון המוחלק, יספק לכם את האפקט הנדרש במקרה הנ"ל.

 

ריצוף אחד – מגוון שימושים

אם לסכם, הרי שברור כיצד הבטון המוחלק מהווה שינוי חד של ממש בחייכם, וכיצד הוא יכול לתרום רבות לאורח החיים שלכם בבית הפרטי. אנו מקווים כמובן, שתמצאו את הסוג המדויק, שיענה על כל הצרכים שלכם.