לקראת סיום השיפוץ? זה הזמן לבחור מזגן

במדינה כמו ישראל לא ניתן לשפץ דירות יוקרה מבלי להתאים להן פתרונות מיזוג אוויר. על מנת לשמור על איכות חיים גבוהה יש לדעת כיצד בוחרים מזגן, על מה שמים דגש ומה ההבדל בין מזגן מיצובישי ודגמים אחרים

שיפוץ מעלה את הערך של דירות יוקרה בעשרות אחוזים. את השיפוץ כדאי לבצע עם אנשי מקצוע ותוך התייעצות עם מעצב פנים צמוד. השיפוץ הוא גם הזדמנות לשדרג את התשתיות בדירה ולהפוך אותן לפתרון מגורים אקסקלוסיבי, מיוחד ואיכותי. בשביל לעשות את זה צריך לחשוב על הפרטים הקטנים ולשים לב לפתרונות מיזוג ואוורור.

שירותי בניית איכות וניהול פרויקטים תלויים במזג האוויר האופייני לישראל. התאמת הבנייה למזג אוויר ים תיכוני, לאחוזי לחות גבוהים ולכמות משקעים נמוכה מאפשרת שיפוץ יעיל יותר של דירות יוקרה. זו הסיבה בגללה השיפוץ מתבצע תוך בחירת מזגנים והתאמתם לאופי החלל. השאלה בהקשר הזה היא כיצד בוחרים מערכת מיזוג, או מה ההבדל בין מזגן מיצובישי וחברות אחרות.

מזגן מיצובישי

כל מה שצריך לדעת על התאמת מזגן מיצובישי לדירה

הנה כמה שיקולים מרכזיים להתאמת מזגן במהלך שיפוץ דירות יוקרה:

א. סוגי מזגנים – בדירות יוקרה עדיף להשתמש במזגן עילי. זהו לא רק המזגן הנפוץ בישראל, אלא גם פתרון מיזוג קומפקטי, חסכוני וגמיש מבחינת מיקום התקנה. מזגן מיצובישי עילי שקט יותר מכל מזגן רצפתי אחר והוא מגיע במגוון עיצובים. בשיפוץ דירות יוקרה אפשר למקם מזגן עילי בחדרי השינה, או לשלב אותו עם מזגן מרכזי בחלל הסלון או מבואת הכניסה.

ב. תפוקה – חישוב תפוקת המזגן משמעותית גם לצורך חיסכון בהוצאות וגם לטובת האפקטיביות של הקירור והמיזוג. במילים אחרות, חישוב התפוקה הוא חלק בלתי נפרד מתהליך השיפוץ. רק בעזרת חישוב כזה ניתן למנוע עומסי חום בתוך דירות יוקרה. את החישוב מבצעים לפי מיקום הדירה בקומת ביניים, קומת גג, בית פרטי עם גג רעפים או בית פרטי עם גג רעפים ורביץ מבודד.

ג. טכנולוגיה – אי אפשר לבנות פרויקטים איכותיים מבלי להשתמש באמצעי הטכנולוגיה המתקדמים ביותר בענף הנדל"ן. בין היתר כדאי להקדיש מחשבה לבחירת מזגן מיצובישי בטכנולוגיית אינוורטר. זהו מזגן יקר בהשוואה לפתרונות מיזוג אחרים, אך הוא שווה את ההשקעה. הסיבה לכך היא שמדובר על מזגן שמביא את הדירה לטמפרטורה הרצויה במהירות. הוא שומר על טמפרטורה אחידה ויעיל גם כאשר מזג האוויר בחוץ הופך להיות קיצוני.

ד. מותג – יש שורה ארוכה של מותגי מזגנים אותם ניתן לשלב בדירות יוקרה. רצוי לתת עדיפות למותג מוכר, שימנע נזקים או תקלות בלתי צפויות.

לסיכום, חברה מקצועית שמלווה את הלקוח בבניית איכות וניהול פרויקטים צריכה להציע גם פתרונות מיזוג. ההמלצה בהקשר הזה היא לבחור מזגן לפי תפוקה, טכנולוגיה ומותג.