נוטוריון ברמת גן

ליקויי בנייה על פי חוק המכר

התייעצות עם עורך דין יכולה למנוע עוגמת נפש רבה אשר נובעת כתוצאה מליקויי בנייה כפי שמוגדרים בחוק המכר

על פי החוק, ביצוע ליקויי בנייה מהווה עבירה חמורה והוא יכול להופיע בכל שלב ושלב כזה או אחר של תהליך הבנייה:
–    תכנון הנדסי
–    בעיות תקשורת בין בעלי מלאכה
–    סדר פעולות שגוי
–    ביצוע רשלני
–    פיקוח כושל

מן הסתם יש הרבה מאד יתרונות להתייעצות עם עורך דין בנושא של ליקויי בנייה וחוק המכר.
אשית, עורך דין הוא ללא כל צל של ספק הגורם היחיד נוטוריון ברמת גןשיכול לספר ללקוח על הבדלים בין ליקויי בנייה שונים כאלה ואחרים. יש ליקויי בנייה קוסמטיים אשר דורשים התייחסות אחרת מליקויי בנייה בעלי משמעות גבוהה ביותר. שנית, הדרך להתמודד עם ליקויים היא לבצע בדיקה מעמיקה אודות הקבלן אשר נבחר לעבודה. במידה והליקויים מתגלים עם תום העבודה בלבד, הרי שללא כל ספק המעורבות של עורך הדין מקצרת הליכים משפטיים ומעלה את הסיכוי לזכות בסעד ופיצוי.

כיצד בוחרים עורך דין מקצועי ומנוסה?

האמת היא כי לא כל עורך דין בקיא בתחום של ליקויי בנייה וחוק המכר. אם כן, עדיף לבחור עורך דין נוטריון על כל מקרה שלא יבוא, ולקחת בחשבון גם את זמינותו, הניסיון המעשי שלו בתחום הבנייה והאמצעים העומדים לרשותו. מי שגר באיזור תל אביב, גבעתיים וגוש דן יכול לבחור נוטריון ברמת גן למשל וכך לחסוך בהוצאות נסיעה ובזמן מיותר. 


את הבחירה בעורך דין אפשר לבצע על פי המלצות ורק לאחר תיאום פגישת היכרות. במהלך הפגישה יש להעלות בפני עורך הדין את כל הסוגיות של ליקויי בנייה וחוק המכר, לרבות התנגשות בין הבטחות הקבלן לבין העבודה בשטח. בנוסף לכך, ניתן לברר מול נוטריון אילו חברות בדק בית קיימות בשוק ולהיעזר במהנדסים שלהן על מנת לפרוס את הליקויים בצורה מסודרת. חשוב לציין את העובדה כי אין להקל ראש בליקויי בנייה וכיום ניתן למצות את הדין עם האשמים במהירות וביעילות רבה. 

 

 

כתיבת תגובה

Skip to content