פרגולה מאלומיניום או עץ

להיות קרוב לשמש זה לא רק יתרון

פנטהאוז הוא אחד הבתים החלומיים ביותר של כל אחד מאיתנו. כמו שיש אנשים שחולמים על בית גדול עם גינה ובריכה יש אנשים שחולמים לחיות בפנטהאוז עם נוף משגע בשלוש מאות ושישים מעלות. פנטהאוז יכול לספק לכם אולי נוף עוצר נשימה אך אל תשכחו שאתם חיים במדינת ישראל ולשמש יש תכניות אחרות. הקיץ במדינה הים תיכונית יכול להיות חם במיוחד ושהות במרפסת בפנטהאוז שלכם תהפוך לסיוט. פרגולה איכותית תעזור לכם להעביר את השהות בצורה נעימה.

איזו פרגולה הכי מומלצת לפנטהאוז?

  • פרגולה לפנטהאוז חייבת להיות מותאמת בצורה מקסימלית לעיצוב שרוצים שיהיה. הפנטהאוז בדרך כלל יוקרתי ביותר ולכן יש צורך להתאים לו פרגולה מתאימה. בשוק יש שני סוגים: מעץ ומאלומיניום. בעוד פרגולות מעץ זולות יותר פרגולות מאלומיניום יכולות להתאים יותר. מאלומיניום מספקות עמידות טובה יותר וגם שמש חזקה מאוד לא תצריך מכם תחזוקה או צביעה מחדש.
  • פרגולת אלומיניום יכולה להיות מושלמת לפנטהאוז בעיקר בגלל שהיא מתאימה לכל עיצוב. בעוד מעץ חייבת להיות באחד מהגוונים של העץ וכל צביעה אחרת תיראה מוזרה ולא תתאים, פרגולת אלומיניום יכולה להיות במגוון צבעים וצורות. יש קורות אלומיניום דקות יותר או עבות מאוד, כולל עיטורים ודוגמאות מיוחדים שלא ניתן ליצור מהעץ, וכמובן צבעים רבים למשל אפור, לבן, שמנת וכולה.

פרגולת עץ לאווירה טבעית

מי שמעוניין בפרגולה בעיצוב טבעי לפנטהאוז שלו יוכל לבחור בפרגולה מעץ. אמנם מדובר בפרגולה שדורשת יותר תחזוקה אך לפעמים המראה הטבעי שלה שווה את זה. ניתן גם לשלב בין שני החומרים, מברזל ועץ יחד, וכך ליצור שילוב יוקרתי שיכול להיות יפהפה ומיוחד. מי שמאוד מעוניין בפרגולה שנראית טבעי, למשל בגלל צמחייה רבה שנמצאת לו בגג, יכול לבחור אלומיניום דמוית עץ. פרגולה זו עשויה מאלומיניום אך משדרת מראה שלעץ הודות למרקם ולצביעה שלה.

מה קורה כשרוצים להשתזף?

אמנם הפרגולה יכולה להיות פתרון בריא וחשוב כדי למנוע התייבשות ולאפשר שהות נוחה ונעימה, אך יש פעמים בהם השמש לא חזקה ואנחנו רוצים להרגיש אותה על העור שלנו או פעמים בהם אנחנו דווקא נרצה להשתזף מעט במקום ללכת עד לים. הפנטהאוז שלכם יכול להיות נקודת שיזוף חלומית אך כשיש פרגולה השמש נחסמת. פרגולה חשמלית ניתנת להתקנה כשמתקינים מאלומיניום וכך בלחיצת כפתור ניתן ליצור הצללה חלקית בלבד או להטות אותה לחלוטין.

התקנת פרגולה בלי לחסום את הנוף

כשמתקינים פרגולה אין צורך בתכנון מוקדם מראש וניתן לדבר עם חברה שמתקינה פרגולות ואחרי כמה ימים כבר תהיה לכם פרגולה בפנטהאוז, במרפסת או בחצר. יש מקרים בהם אנחנו לא נרצה לחסוך את הנוף הפנורמי שלנו אפילו לא במעט ופרגולה כמובן מצריכה התקנת עמודים. מי שלא רוצה התקנת עמודים ורוצה ליהנות מהצללה איכותית אך להמשיך ליהנות מנוף חלק. פרגולה תלויה תהיה הפרגולה הכי טובה עבורו. פרגולה תלויה לא צריכה עמודים והיא תלויה באוויר.

פרגולה מאלומיניום או עץ
פרגולה לפנטהאוז

האם פרגולה תלויה דורשת תכנון?

פרגולה תלויה בפנטהאוז יכולה להיות אפשרות מעולה והיא דורשת מכם אישור של מהנדס. החברה שתתקין את הפרגולה תדאג לכל אלו ולכן המחיר שלה יותר גבוה מפרגולות עמודים אך אתם תרוויחו לטווח הארוך פרגולה מושלמת לפנטהאוז המושלם.