ציפוי ucrete

כמה עולה ציפוי ה-UCRETE

אם יש לכם עסק שדורכים בו אנשים רבים ביום יום, אם יש לכם מפעל מצליח והמלגזות לא מפסיקות להשאיר סימנים על הרצפה, אם יש לכם מעבדה בכל תחום והחומרים הכימיים שיכולים להישפך על הרצפה מלחיצים אתכם מאוד, זה הזמן לצפות את הרצפה בציפוי UCRETE. כמה הוא בכלל עולה?

כמה עולה ציפוי UCRETE?

לפני שנתחיל להסביר לכם על המספרים מאחורי הציפוי הנפלא הזה צריך להבין שהמחיר יכול להיות שונה מאוד לפי מספר פרמטרים, לכן יש לקחת בעירבון מוגבל את טווח המחירים. המספרים שמאחורי הציפוי הנהדר הזה, שגם את מעלותיו נציין בהמשך המאמר, יכול לעלות בין 300 ועד 500 שקלים בממוצע למטר אחד בודד. נכון, זה יקר וזה הרבה יותר מאשר ציפויים אחרים ואפילו הרבה יותר מאשר ציפוי אפוקסי, שרבים בוחרים להתקין דווקא אותו, אך חשוב לזכור שעל האיכות משלמים, ובמקרה של ציפוי זה, אתם מקבלים איכות מדהימה שלמעשה הופכת את המחיר לנמוך מאוד.

ציפוי ucrete

מה משפיע על המחיר?

אמנם ציפוי UCRETE הוא אחד הציפויים הכי יקרים שיש ולמעשה הוא יכול לעלות מעל 500 שקלים בחלק מן המקרים, אך חשוב מאוד שתזכרו שהמחיר יכול להיות נמוך יותר לפי מספר פרמטרים. ראשית, חשוב לזכור שמדינת ישראל מציעה שוק חופשי ולכן כל חברה יכולה לקבוע לעצמה תעריף, ולכן אין מנוס מסקר שוק במידה ואתם רוצים את המחיר הכי טוב שיש עבור ציפוי UCRETE. המחיר יכול להיות מושפע מאוד גם מכמות המטרים שתצטרכו לצפות כאשר ככל שגודל השטח יגדל כך המחיר שתקבלו למטר יהיה משתלם יותר.

למה בכל זאת זו הצעה משתלמת?

ציפוי יוקריט הוא ציפוי יקר, אולי אפילו יקר מאוד, אך חשוב שתסתכלו על התמונה המלאה לטווח של כמה שנים. מדובר בציפוי הכי משתלם שתוכלו לרכוש כאשר בניגוד לציפויים אחרים, הוא עמיד לאורך זמן רב ואפילו יותר מ-5 שנים. חשוב לזכור שגם עובי הציפוי משפיע על העמידות וכך גם על המחיר אך מספיק ציפוי בעובי דק יחסית כדי שתוכלו לקבל רצפה עמידה במיוחד. ציפוי זה עמיד גם לכל העמסה ולכל חומר ולכן הוא בחירה מעולה.