כל כמה זמן צריך לחדש ציפוי ארגזי רוח - אלעד

כל כמה זמן צריך לחדש ציפוי ארגזי רוח?

ציפוי ארגזי רוח באלומיניום מסייע לחדש אותם ולמנוע בלאי, שחיקה או נזקים בלתי הפיכים למבנה ולגגות רעפים. מצד שני, לא כולם יודעים מתי צריך לבצע חידוש מן הסוג הזה. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור:

כל כמה זמן צריך לחדש ציפוי ארגזי רוח - אלעד

א. כאשר ארגזי רוח כבר לא מצליחים לקלוט את הרוחות – מרגישים שהבית רועד בתקופת החורף? חוששים מקריסה של הרעפים על הגג? חושבים שארגזי הרוח כבר לא מצליחים לעמוד בעומס? סביר להניח שזה הזמן לחדש אותם. התייעצו עם אנשי מקצוע לגבי ציפוי ארגזי רוח באלומיניום ותגלו שורה ארוכה של יתרונות.

ב. כאשר משפצים את הבית – נצלו את שיפוץ הבית כדי להחליף ארגזי רוח או לצפות אותם מחדש. כך תוכלו להיכנס לבית המשופץ בראש שקט, ליהנות מעוד כמה שנים של ספיגת רוחות יעילה ובעיקר למנוע את היחלשות החיבורים בין הרעפים לבין המבנה.

ג. כאשר העיצוב כבר לא מתאים – רוב עבודות הציפוי של ארגזי רוח מתבצעות בשל שיקולים דקורטיביים של הלקוח. במילים אחרות, היום הציפוי הוא כבר לא רק פונקציונאלי, בטיחותי ויעיל. בעלי בתים עם גגות רעפים רוצים לשמור על אחידות בעיצוב החיצוני. אחת הדרכים לעשות זאת היא לבצע ציפוי ארגזי רוח כאשר העיצוב הקיים כבר לא מתאים להם. הציפוי באלומיניום משנה את אופי המראה של הבית, מבליט אותו לעומת בתים שכנים ומעלה את הערך הכלכלי שלו. זו גם הסיבה בגללה כדאי לחדש את הציפוי אם מתכננים עסקאות נדל"ן על הבית הפרטי.

מי מחדש ארגזי רוח?

השאלה מי מבצע ציפוי ארגזי רוח בבית קיים חשובה לא פחות מהשאלה כל כמה זמן כדאי לעשות זאת. ראשית, אנשי מקצוע שעוסקים בתחום צריכים להיות אמינים ועליהם להמליץ ללקוחות על פתרונות ציפוי שמתאימים לו. שנית, בעזרת עבודות חידוש יעילות ניתן לחסוך בהוצאות.

כדאי להשקיע לפחות כמה ימים בהשוואה בין חברות ואנשי מקצוע. אפשר לקבל המלצות על חיפוש ארגזי רוח, לברר על הבדלים בין ארגזי אלומיניום ועץ ולדרוש תעודת אחריות על התוצר הסופי.