מצלמת אבטחה לבית

כל הדרכים לשמור על הבית שלנו

ביתי הוא מבצרי, כך תמיד חינכו אותנו לחשוב. אבל האם אתם באמת חשים מוגנים ובטוחים בתוך הבית שלכם? יש כמובן תופעות של פריצה לבית, ולעתים אפילו גורמים בתוך הבית עלולים להתגלות כמסוכנים (למשל עוזרת הבית, הבייביסיטר של הילדים, ועוד). אז אם כך, איך נוכל באמת לשמור ולהגן על הבית שלנו מפני איומים שונים? אפשר להשתמש באמצעים שונים ומגוונים, כדי שלפר את המיגון פי כמה!

כמה אמצעים שאפשר לשלב

  • מצלמת אבטחה לביתמצלמות אבטחה – ניתן ואף רצוי להתקין מצלמות אבטחה סביב הבית שלכם ובתוך הבית. כך אפשר לקבל הגנה כפולה. מצד אחד, אתם מקבלים הגנה מצוינת מפני איומים מבחוץ, והמצלמות יכולות לקלוט ניסיונות פריצה לבית. מהצד השני, אפשר גם להתקין מצלמות סמויות בתוך הבית. כך למשל אם יש מטפלת לילדים – תוכלו לוודא שהיא אכן מתנהגת כשורה ולא מזניחה אותם. יש כיום מגוון רחב מאד של מצלמות אבטחה, לכל מטרה.
  • מערכת אזעקה – עוד פתרון שאפשר ורצוי לשלב זוהי מערכת אזעקה לבית שלכם. המערכת מבוססת על גלאים שונים שמותקנים בנקודות מפתח בבית – סביב הדלת והחלונות ברוב המקרים. כך ברגע שיש ניסיון לפרוץ בבית, המערכת גם מפעילה אזעקה חזקה – אך גם שולחת אליכם ישירות התראה, ויוצרת קשר עם חברת אבטחה. במצב כזה, אפשר לתפוס את הפורץ במהירות ולשמור על הבית.
  • שערים חשמליים – פתרון זה נוח מאד למניעת פריצות לתוך בתים פרטיים שמטבע הדברים חשופים יותר לפריצות מבניינים. במקרים הללו, קו ההגנה הראשון הוא השער החשמלי. שערים חשמליים אי אפשר לפתוח כמו שערים רגילים, והם לרוב גם כבדים פי כמה. כך אתם מקבלים מחסום רציני מאד, שיקשה מאד את הפריצה.
  • אינטרקום – כמובן שגם זה מערך הגנה חשוב מאד. בעזרת האינטרקום, אתם יכולים לקבל שליטה על כל מי שמבקש להיכנס לבית שלכם. רצוי מאד לשלב בין האינטרקום לבין מצלמת אבטחה לבית.

אז מה עוד צריך בעצם?

אחרי שאתם משלבים את כל הפתרונות הללו ביחד, אתם יכולים לחוש הרב היותר מוגנים בסביבה הביתית שלכם, ואתם מקבלים פתרון שיאפשר לכם לישון בשקט.