שאיבות ביוב

כך שואבים שפכים ממקומות ציבוריים

שפכים במקומות ציבוריים יכולים להיות סכנה אמיתית ולא רק מפגע לאווירה עצמה בגין הריחות הנוראיים שיכולים לעלות מהם והחרבת הדשא או האדמה במראה מגעיל של מי ביוב. איך בדיוק שואבים שפכים כאלה? זה הזמן לגלות את הקסם של צוות הביובית.

שאיבות ביוב

השפכים שמחריבים את השגרה

במי השופכין לא תרצו להיפגש אך יש סיכוי שבסופו שלד בר הם יטרידו אתכם. השפכים נכנסים אמנם לביוב דרך מערכת הניקוז הביתית אך הם יכולים למצוא את דרכם גם למקומות שאנו לא רוצים ולא צריכים אותם כמו למשל מקומות ציבוריים. הצפה מבחילה שעולה מהביוב יכולה להרוס את היום של כול תושבי האזור ולא רק הפגיעה של הריח הנוראי שעולה מהם אלא גם המזיקים שיתחילו להגיע למקום וכמובן זיהום האדמה והריהוט הציבורי שיכול להיות בסביבה. צוות ביובית ברעננה יגיע כדי לפתור את הבעיה במהירות.
כך שואבים שפכים ממקומות ציבוריים
• כדי לשאוב שפכים ממקומות ציבוריים יש צורך בצוות ביובית. צוות הביובית פועל באופן מהיר ומדויק ויכול לשאוב את השפכים בקלי קלות עם הביובית העצומה שעומדת לשירותו. יכול להיות שאת הביובית יצא לכם לפגוש ואולי אפילו התמזל מזלכם וראיתם אותה בפעולה, מדובר במשאית קטנה שעל גבה מיכל גדול שמאפשר לה לשאוב כמויות אדירות של מים.
• ביובית ברעננה מגיעה במהירות לאזור שנפגע ממי השפכים ושואבת את המים באמצעות הצינור הארוך שלה. הצינור יכול להגיע גם לנקודות עמוקות ולשאוב בכמויות מסחררות תוך דקות ספורות. אמנם המיכל הוא כלי הקיבול שלשם מגיעים כל השפכים אך השאיבה מתבצעת הודות למערכת היניקה החזקה שלה שמצליחה לשאוב באופן רציף וחזק. מיכל הביובית יכול לשאוב כמות גדולה של מים ולהתרוקן רק בסוף היום.

שאיבות ביוב >>

מה קורה עם הפסולת שבתוך השפכים?

אנו רגילים לכך שצינורות יכולים לשאוב רק נוזלים וכשמגיעה איזה שהיא פסולת היא עלולה לחסום את הצינור. צוות ביובית ברעננה יכול להתמודד גם עם בעיות כאלו מכיוון שהצינור מספיק רחב גם כדי שמוצרי היגיינה, עלים, נייר טואלט ומשקעים יעברו בו ובנוסף למערכת היניקה החזקה הביובית לא תגלה שום בעיה.