חיתוך שורשים בביוב

מצב של שורשים בביוב הוא מצב שבו שגרת החיים בבית שלנו נפגעת באופן משמעותי

אחד המצבים המסובכים ביותר בכל מה שנוגע לבעיות צנרת ולסתימות בביוב הביתי הוא מה שקורה כאשר ישנה התפשטות של שורשים לתוך מערכת הביוב הביתית. המצב הזה נגרם, על פי רוב, בעקבות צמחייה שצומחת קרוב לקווי הצנרת ושולחת את שורשיה מטה, עד אשר הם מגיעים לצנרת וחודרים אותה. בתוך הצינורות, בסביבה הלחה והחמימה, השורשים מקבלים את כל מה שהם צריכים ומתפתחים כך שהם יוצרים סתימה של ממש, ובדרך כלל גם משירים פסולת נוספת שגורמת ללכלוך רב בצנרת ולסתימות נוספות. קל להבין, אם כן, מדוע אנחנו צריכים שירות מקצועי של אינסטלטור ואף למעלה מכך במצב שכזה.

קצת על השירות של חיתוך שורשים בביוב, ועל אנשי המקצוע הרלוונטיים עבורנו במצב זה

  • ראשית יש לזהות את הבעיה – זיהוי של שורשים בביוב בדרך כלל יתבצע על ידי אינסטלטור, ועל ידי שירות ספציפי אותו יודע להציע איש המקצוע האיכותי, שכולל אם יש בכך צורך גם צילום של קווי הביוב. עם זאת, איש מקצוע מנוסה ברמה הגבוהה ביותר ידע לאפיין את סוג הסתימה בדרך כלל כאשר הוא מבין שהסתימות החוזרות והנשנות ואופי הסתימות מעידים על התפתחות של שורשים בביוב. במצב שכזה, אנחנו צריכים שירות שיחתוך את השורשים הללו.
  • חיתוך שורשים בביוב – שירות איכותי של חיתוך שורשים בביוב מתבצע על ידי אינסטלטור או על ידי שירותי ביובית, שמגיעים עם מכשיר מנסר מיוחד שגודע את השורשים מהשורש ומחסל כל זכר להם בתוך קווי הצנרת. בנוסף, השלמת השירות כוללת גם פיזור של חומרים מיוחדים המונעים הגעה עתידית של שורשים לביוב, מבלי להרעיל את הקרקע ואת הצמחייה הקיימת.

שירות אינסטלציה ברמה הגבוהה ביותר יבטיח את איכות מערכת הביוב שלכם לאורך זמן

הדבר החשוב ביותר שעלינו לעשות כאשר אנחנו סובלים מסתימה מכל סוג הוא לקרוא לאינסטלטור – וכאשר הסתימות חוזרות ונשנות ויש חשד לשורשים בביוב, הדבר נכון פי כמה וכמה. איש מקצוע איכותי, בהקשר זה, יבטיח לנו לא רק את פתרון הבעיה המידי אלא גם את הפתרון שלה במבט קדימה.

באדיבות אור אין- איסנטלטור בירושלים יצא צדיק! מדליות וכתבות ניתן למצוא באתר!