וילונות מעוצבים

וילונות מעוצבים – סגנונות וטרנדים

השימוש בוילונות החל מטעמי נוחות, למטרת הגנה מהשמש הקופחת ולהקניית תחושה של ביטחון ופרטיות, כאשר הזן השולט היה וילונות המיוצרים מבדים. בתחילת הדרך, לא כולם התייחסו לוילון כאל פריט עיצובי, אולם עם השנים, וילונות החלו לתפוס מקום הרבה יותר מרכזי בעיצוב הבית והוילונות בעיצובים הנושנים פינו את מיקומם למבחר נרחב של וילונות מעוצבים. בעידן המודרני בו השפע נותן את אותותיו בתחום הצרכנות, קיים היצע רחב גם בתחום הוילונות ועל כן, ניתן למצוא וילונות מכל סוגי הבדים, בכל הסגנונות ובכל העיצובים מה שאולי עשוי לבלבל, לכן מומלץ להתייעץ עם חברה מקצועית שתעזור לכם לשלב את הוילונות בבית בצורה אלגנטית וחכמה, החל מהשירות בחנות, דרך בחירת העיצוב ועד ההתקנה.

זן חדש של וילונות מעוצבים

אם בעבר וילון נחשב לפריט ארכאי הזכור לנו מבית סבתא, כיום הלבשת הבית בעזרת ווילונות הפכה לטרנד החם ביותר בעולם העיצוב, והווילונות אינם משמשים כפריט הצללה בלבד, אלא מהווים אמרה עיצובית. בעולם הטקסטיל קיים מבחר רב של בדים מהם אפשר להתאים וילון לכל בית ולכל סגנון ואילו זה לא מספיק, קיומן של טכנולוגיות חדישות בתחום הולידו דור חדש של ווילונות מעוצבים, שעל מנת להסיט אותם אין צורך לקום מהספה או לגלול אותם באופן ידני אלא פשוט ללחוץ על כפתור. כמה פשוט.

וילונות מעוצבים עם פתיחה חשמלית – אחד הטרנדים החמים

התפיסה העיצובית הפופולרית ביותר בעולם העיצוב בשנים האחרונות היא שילוב בין עיצוב נטו לבין פונקציונליות מרבית, ובתחום וילונות מעוצבים, המשמעות היא שכיום, נעשה שילוב בין וילונות שימושיים ונוחים לתפעול מחד, לבין וילונות אשר מעניקים לבית טאץ' עיצובי ומשמשים כאלמנט דקורטיבי לכל עניין ודבר מאידך. לכן, וילונות חשמליים הפכו לסוג הוילונות הנפוץ ביותר לשימוש בבתים רבים וכן גם במשרדים או בבתי עסקים. היות ומלבד ההפעלה הנוחה, תחזוקתם יחסית פשוטה ובמקביל ניתן להתאים אותם לכל חדר ולכל סגנון עיצובי.

סוג נוסף של וילונות אופנתיים – וילונות גלילה

סוג נוסף של וילונות מעוצבים שנכנס לשוק בשנים האחרונות אלו הם וילונות גלילה. וילונות גלילה הם וילונות שנגללים כלפי מעלה בעזרת מנגנון ידני או לחלופין מנגנון הפעלה חשמלי. הייחודיות של וילונות אלו טמונה בעובדה שאת הסוגים האיכותיים ניתן להזמין בשלל דוגמאות ודגמים ומקשת רחבה של צבעים, מה שלא פעם, הופך את הוילונות ליצירת אמנות בפני עצמה. ואילו לא די בכך, הדגמים השונים מתעדכנים מדי שנה בשנה מה שמאפשר לכם להישאר מעודכנים ולעצב את הבית שלכם בהתאם לטרנדים הכי לוהטים בעולם העיצוב.

המידע באדיבות וילונות ליאד.