מערכות VRV

התקנות מערכות VRV

התקנת מערכת VRV יכולה לפתור לכם בעיות רבות. מערכת מיזוג אוויר זו יעילה במיוחד והחיסכון הכספי משמעותי ביותר. יש כמה דברים שחשוב לדעת על ההתקנה שלה שמהווים יתרונות משמעותיים בפני עצמם.

מהי מערכת VRV?

מערכות VRV הן מערכות מיזוג האוויר המתקדמות ביותר שיש. מערכות אלו פועלות בשימוש טכנולוגיית האינוורטר שלמעשה גורמת למדחס המזגן לעבוד באופן רציף בלי הפסקות. מערכת זו למעשה יעילה יותר למרות שהמדחס עובד ללא הפסקה, כיוון שאין קפיצות בתפוקת העבודה שלו. במזגן רגיל המדחס פועל נמרצות עד להגעה לטמפרטורה המתאימה ולאחר מכן מפסיק לפעול ושוב חוזר לעבוד כשהיא עולה. מערכות VRV אמנם כוללות התקנה יקרה יותר אם כי בטווח הארוך חוסכות עד חמישים אחוז מצריכת החשמל.

מה היתרונות בהתקנת מערכת VRV?

• מערכת VRV מכילה מספר רב של יתרונו תאך ההתקנה שלה היא הדובדבן שבקצפת עבור המתקינים. אמנם ההתקנה אינה פשוטה והיא יכולה להימשך יותר מיום שלם, יחד עם תכנון מדויק במיוחד, אך בכל זאת היא גמישה מאוד כיוון שהיא מודולרית. ניתן להתקין יחידות הנעה נוספות בהמשך וכך למעשה גם אם תשפצו את הבית או את העסק ותרצו להרחיב אותו, תוכלו בקלות להוסיף יחידות הנעה או להאריך את הצינורות.

• מערכת VRV גמישה מאוד בהתקנה גם בגלל שהיא מספקת יכולת להתקין צינורות ארוכים במיוחד. למעשה אורך הצנרת יכול להגיע ל-150 מטרים, נתון מדהים שלא ניתן להשוות לאף מערכת מיזוג אוויר אחרת. גם הבדל הגובה בצנרת יכול להגיע ל-50 מטרים וכך למעשה מדובר במערכת הטובה ביותר למוסדות ולמבנים גבוהים.

מי יכול להתקין את המערכת והיכן?

מערכות VRV נפוצות מאוד בימינו ולמרות מחיר ההתקנה גבוה והעלות היקרה, הם מומלצים לכולם כולל למגזר הפרטי והעסקי. הלקוחות העיקריים של המערכת הזו הם מבני ציבור כמו בנייני משרדים, משרדים ממשלתיים, קניונים, נמלי תעופה וכולה. ההתקנה חייבת להתבצע בצורה מקצועית ורק מתקינים עם ניסיון יכולים לספק זאת. לא מתפשרים על חברה מקצועית כיוון שכל היתרונות של המערכת ירדו לטמיון אם ההתקנה לא תתבצע בצורה ראויה תוך מתן שירות תיקונים מלא.