פרגולות

הכדאיות בבניית פרגולה מאלומיניום

פרגולות, הינן הכרח בכל גינה או מרפסת, בגלל השמש הקופחת בישראל. פתרונות הצללה ידועים ניתנים באמצעות פרגולות מחומרי גלם שונים. אם אתם מעוניינים בפרגולה יציבה וחזקה, כדאי כי תחשבו על פרגולות אלומיניום. היות והתחזוקה שלה היא קלה, הפרגולה אינה מחלידה והיא מתאימה במיוחד למזג האוויר בארץ. ניתן למצוא פרגולות העשויות מאלומיניום, במגוון גוונים ודוגמאות מיוחדות, בעלות קווים נקיים. יש לציין, כי האלומיניום הינו חומר קל משקל ונהוג לעשות בו שימוש רב גם בבנייה קלה, אשר הפכה להות פופולרית מאוד בשנים האחרונות. מדובר על חומר ידידותי לסביבה שניתן למחזור ולבצע בו שימוש נוסף.

פרגולת הצללה מאלומיניום, מורכבת מקורות תמיכה, קורות מקבילות וסרגלי הצללה מרובעים או מלבניים. ניתן להתאים את מבנה הפרגולה באופנים שונים, כגון תלייה בין שני קירות על מסגרת העשויה אבן או בטון, או, באמצעות ארבע קירות תמיכה באופן עצמאי.

פרגולות

ההבדלים בין פרגולת עץ לפרגולה העשויה מאלומיניום

יש הבדלים משמעותיים, בים פרגולה הבנויה מעץ, לבין פרגולות אלומיניום. בפרגולה העשויה מאלומיניום, אין צורך בשיוף כפי שנהוג בתחזוקה השוטפת של פרגולה עץ, אין צורך בחומרי הגנה, חומרים נגד חרקים, היא פשוט מחזיקה למשך שנים כפי שהיא. האלומיניום, הינו חומר קל ונוח לעיצוב. תוכלו להזמין פרגולה בעיצוב אישי מאלומיניום באמצעות מסגריות המתמחות  בעיצוב פרגולות וכן, באמצעות יצרניות פרגולות ידועות ומוכרות, כמו עולם הפרגולות, העוסקת מזה שנים רבות בתחום זה.

אם אתם מעוניינים להמשך את הו הנקי של הבית,, תוכלו לבחור צבעים אחידים, כגון צביעת הפרגולה בגוון של התריסים החלונות, מה שייראה כהמשך הבית. יש לציין, כי פרגולות אלומיניום, אינן תופסות שטח נכבד מהשטח הבנוי. מי שמעוניין במראה כפרי יותר, יוכל לבצע צביעה של הפרגולות באמצעות צבע שנראה ממש כמו עץ.

פרגולה מאלומיניום בעיצוב מודרני

מי שהבית שלו הוא בסגנון מודרני, ישנן פרגולות אלומיניום, העשויות בסגנון הי טק. יש לשמור על הרמוניה מבחינת עיצוב הבית וללכת על אותו הקו. ניתן למצוא פרגולות העשויות אלומיניום עם פרספקס המקנה אף אור. גם מפני גשם, ניתן להגן על החצר מהגשם והשמש וכך, אף לשמור על רהיטי הגן. ניתן למצוא פרגולה חשמלית העשויה אף היא מאלומיניום, הניתנת לכוונון באמצעות מנוע חשמלי.