הובלות

הזמנת חברת הובלות לאחר בניית בית חדש

אם אתם מתעתדים לעבור לבית חדש מקבלן, אתם בוודאי נרגשים מאוד ורוצים לעשות את התהליך כמה שיותר קל. על מנת שהתהליך הזה, שתמיד מלווה בלחצים ומתחים, יהיה באמת יותר קל – הוא צריך להיות קודם כל מאוד מסודר. אתם צריכים לדעת מתי להזמין את חברת ההובלות, אתם צריכים לדעת מתי להתחיל לארוז, אתם צריכים להסדיר את המעבר עם כל הרשויות ומוסדות הלימודים, ואתם בוודאי צריכים לעשות עוד הרבה מאוד דברים.

על מנת להקל עליכם, החלטנו לספק לכם מספר טיפים לגבי תהליך ההובלה עצמו, שהוא תמיד מלחיץ מאוד. אז קחו לכם כוס קפה ומשהו מתוק, פנו לעצמכם כמה דקות וקבלו כמה טיפים נחמדים ועצות מועילות:

 

מתי מזמינים חברת הובלות?

התשובה לשאלה הזאת תלויה הרבה מאוד במזג האוויר, וזאת לא בדיחה, זה לגמרי אמיתי. בעונת הקיץ הרבה יותר אנשים עוברים דירה, ולכן קשה יותר להשיג חברת הובלה. מעבר לכך, המחירים בקיץ הרבה יותר גבוהים בגלל הביקוש המטורף, ולכן, גם אם משיגים חברת הובלה בתל אביב ובכלל – לדבר יש מחיר, תרתי משמע.

לאור כל זאת – אם יש לכם אפשרות, כדאי מאוד לבצע את המעבר בעונת החורף או בעונות המעבר (תרתי משמע), ואם לא – כדאי מאוד להזמין את חברת ההובלות הרבה לפני המועד האמיתי של מעבר הדירה. חשוב מאוד לציין, כי אם מדובר במעבר דירה באחת הערים הגדולות ואתם צריכים, למשל, הובלות בתל אביב, הביקוש לשירות גדל וחשוב לקבוע עם חברה כמה שיותר מוקדם כדי לעבור בדיוק במועד.

 

תהליך ההובלה עצמו

  • תהליך ההובלה מתחיל, בעצם, בעבודה שלכם. על מנת שחברת הובלות בתל אביב ובכל מקום אחר תוכל להעביר את החפצים שלכם – אתם צריכים לדאוג לארוז אותם היטב. את תהליך האריזה מומלץ להתחיל אפילו שבועיים לפני מועד המעבר עצמו, על מנת להספיק לארוז את הכול ולא לפספס שום דבר – קטן כגדול.

 

  • אם תרצו, תוכלו לבחור חברת הובלות שמספקת גם שירותי אריזה, אולם גם אם לא – רוב החברות יספקו לכם קרטונים – באהבה.

הובלות

  • לאחר האריזה יש לכתוב על כל קרטון מה יש בו ולאיזה חדר הוא שייך, וזאת על מנת שהמובילים יציבו את הארגזים בחדרים הנכונים ויקלו עליכם את תהליך הפריקה.

 

  • אם אתם לא בטוחים לגבי אריזה של חפץ מסוים כדאי לשאול את המובילים איך כדאי לארוז, על מנת שהוא יגיע אל היעד בשלום.

 

לאחר שתארזו הכל, תגיע חברת ההובלה, המובילים יגיעו לקחת את כל הארגזים ואת כל החפצים, ואם צריך – יפרקו רהיטים, יעמיסו על המשאית ויביאו אל הבית החדש שלכם. או אז תתחיל שוב העבודה שלכם – פריקת כל הארגזים וסידור החפצים, אבל כשזה הבית החדש – אין ספק שזאת עבודה שכל אחד היה רוצה.

 

אז הזמינו את חברת ההובלות כמה שיותר מוקדם, התחילו לארוז בזמן, ותגדילו את הסיכויים לכך שיהיה לכם מעבר קל. בהצלחה!