הדברה בית לפני כניסה

הדברה לבית חדש לפני הכניסה

הדברה בבית לפני כניסה

ממש בקרוב אתם עומדים לעבור לגור בבית חדש, וההתרגשות היא רבה. אולם, רגע לפני שאתם כבר מתכננים את כל המעבר, יש עוד נושא אחד שכדאי להקפיד עליו – וזה להזמין חברת הדברה שתבצע הדברה בבית החדש, לפני שתיכנסו אליו. מדובר על שירות שנדרש בכל הארץ – ואנשים פונים לחברות הדברה בצפון, בדרום ובמרכז כדי שיוכלו להיכנס לבית נקי ממזיקים. אז איך עושים זאת, למה בדיוק עושים זאת, ומה עוד כדאי לדעת בנושא?

פרטים חשובים על ההדברה

  • למה דווקא לפני הכניסה? – קודם כל כדי שבאמת תהיו בטוחים שאתם נכנסים לבית ללא כל מזיקים. יש הרי אזורים בארץ שבהם יש אחוזים גבוהים יותר של מזיקים שונים – מדבורים ועד לתיקנים, וזה לא נעים שהם מקדמים את פניכם בבית החדש. שנית, קל יותר לבצע הדברה בבית חדש לפני שמכניסים אליו רהיטים ושטיחים, ולפני שהוא מאוכלס ע"י צעירים, מבוגרים, ילדים וחיות מחמד. כך אפשר להדביר בראש שקט, והתהליך יהיה הרבה יותר פשוט ומהיר, וללא כל סיכון.
  • האם יש מקרים שבהם זה נחוץ במיוחד? – יש מקרים שבהם מומלץ במיוחד להזמין את שירותי ההדברה לפני שאתם נכנסים לבית חדש, אפילו עוד יותר מהרגיל. כך למשל, במקרה שבו אתם עומדים לעבור לגור בבית צמוד קרקע עם חצר. בתים צמודי קרקע הרה יותר חשופים למזיקים כמובן באופן טבעי, ולכן הצורך בהדברה בהם הוא בולט יותר. אם אתם עומדים לעבור בתקופת הקיץ – הרי שזו התקופה שבה המזיקים יוצאים מהחורים שלהם אל הבתים, וזה בהחלט אמור לעודד אתכם לבצע את ההדברה.
  • איזו הדברה כדאי לבצע? – כדאי להזמין חברת הדברה שתבצע הדברה כללית, שכן אתם לא יודעים אילו מזיקים נמצאים. לרוב זו תהיה הדברה עם חומרים שאינם רעילים מידי – אלא הדברה שנועדה נגד מזיקים כלליים כמו נמלים, תיקנים, וכיו"ב. לרוב זו הדברה ש-24 שעות לאחריה כבר אפשר להיכנס לבית בלי שום בעיה.

להיכנס בראש שקט

בעזרת ההדברה, תוכלו להיכנס לבית החדש בראש שקט, ללא חששות, ולהגיד שלום ולא להתראות לכל המזיקים הפוטנציאליים.