הגיע הזמו שנדע: יתרונות רבים לבטון מוחלק!

הסבר קצר על מהו בטון מוחלק ומה מבדיל אותו ממשטחי הבטון שאנו מכירים

כשאנחנו שומעים את המילה "בטון" – רובנו חושבים על הרבה מאוד דברים לא אסתטיים ולא מושכים את העין. אנחנו חושבים על אתרי בנייה, חדרים אטומים ועל משטחים אפורים ומשעממים. ואמנם, בטון הוא בראש ובראשונה חומר בנייה חזק, העשוי משילוב חומרים שונים ומשתמשים בו על פי רוב לבניית מבנים גדולים. יתרונותיו הגדולים של הבטון כפי שכולנו מכירים אותו הם בעמידותו וחוזקו הגבוהים, ובידוד החום והאקוסטיקה הגבוה שלו. עם זאת, כיום ניתן להשתמש ולעבד בטון בצורות אחרות, שמוסיפות לו גם אפשרויות של אסתטיקה בנוסף לאפקטיביות הידועה שלו. זהו למעשה בטון מוחלק – בטון דקורטיבי ואסתטי שניתן לעצב בצורות ובגוונים שונים, והשימושים בו רבים – מבתי עסק ועד בתים פרטיים.

התכונות והיתרונות של בטון מוחלק 

בטון מוחלק לריצוף הבית, העסק או כל מבנה אחר
בטון מוחלק לריצוף הבית, העסק או כל מבנה אחר
  • יעילות הבטון – הבטון המוחלק טומן בחובו את היתרונות הבסיסיים של משטח בטון – משטח חלק ונעים שהתנועה עליו נוחה (גם לגלגלים), משטח חזק ועמיד לאורך זמן רב, שקשה מאוד ליצור בו חורים או פגמים, ומשטח מבודד מבחינת חום ומבחינת אקוסטיקה.
  • אסתטיקה – הבטון המוחלק הוא משטח המשלב אסתטיקה ואפשרויות עיצוב רבות בנוסף ליעילות הבטון. את הבטון המוחלק ניתן לעצב במספר גוונים שונים – ולא באפור שכולנו מכירים. בנוסף, ניתן גם לעצב בו בשלב התכנון והביצוע עיצובי ריצוף שונים – עד לנקודה שבה במראה ובתחושה המשטח לא ירגיש כלל כפי הבטון שכולנו מכירים. כך מהווה הבטון המוחלק אופציה מצוינת גם לריצוף בתים פרטיים שמעוניינים לשלב יעילות ופרקטיקה ולא להתפשר על עיצוב.
  • מחיר ומהירות – יצירתו של משטח הבטון המוחלק זולה ומהירה בהרבה מכל צורת ריצוף אחרת – משך יצירתו דומה מאוד ליצירת בטון רגיל, והמחיר בהתאם. ריצוף הבית לא צריך לקחת ימים ארוכים – ניתן לעשות זאת במהירות ובמחיר רווחי.

האופציה הטובה ביותר לעיצוב העסק או לבית – שילוב של אסתטיקה ויעילות

בחירה באופציה של בטון מוחלק לריצוף הבית, בית העסק או כל מבנה אחר – היא הבחירה האולטימטיבית, שמשלבת בין יופי, יעילות והצלחה מוכחת. אל תפחדו מהבטון – תנצלו אותו ואת יתרונותיו להשגת הרצונות המדויקים שלכם.