מבנים מודולריים

בנייה קלה של מבנים מודולריים

באמצעות בנייה קלה ניתן להשתמש באלמנטים תעשייתיים מוכנים מראש המיוצרים במפעל ומובאים לאתר לצורך הרכבה. בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה בביקוש עבור בנייה קלה של מבנים מודולריים. מבנים אלו עשויים פנל אלומיניום מבודד והם נבנים בבנייה עצמית או על ידי מתקין מוסמך. אלו היתרונות של בנייה קלה:

  • היעדר תלות בתנאי מזג האווירחדרים מודולריים
  • חיסכון בזמן ובהוצאות
  • הוזלת עלות הבנייה באמצעות שימוש בחלקים זולים
  • אפשרות להרחיב ולשפץ מבנים קיימים
  • שמירה על איכות הסביבה

השימוש העיקרי במבנים מודולריים הוא כפתרון בנייה להקמת מבנים לכל מטרה. בנוסף, בנייה קלה של מבנים מודולריים משמשת להקמת חדרי עבודה, מחסן גינה או חצר ותוספת לחדרים, מרפסות או הרחבות. בשיטה הזו חלקי הבית מיוצרים במפעל המתמחה בכך ורק עם סיום תהליך הייצור הם מובלים אל אתר הבנייה לצורך הרכבה.

שימוש בריהוט מודולרי במבנים מודולריים

מומלץ להשתמש בריהוט מודולרי על מנת להפיק את המרב מהשיטה של בנייה קלה. באמצעות העקרונות המודולריים ניתן לנקות ולפרק בקלות את הרהיטים. ריהוט מודולרי מתאים לחדרי שינה, מטבחים, סלון, חדרי שירותים ומקלחת, מרפסות, חצר, גינה או גג. הריהוט עומד בתווי תקן מחמירים והוא מיוצר על ידי חברות מובילות.

העלות של ריהוט מודולרי ושילובו במבנים מודולריים משתלמים בטווח הקצר והארוך. בעלי בתים יכולים להשתמש בריהוט כדי לשדרג את הנכס הקיים, או לחילופין לרענן את המראה של דירה ישנה. גם בהרבה בתים חדשים משולבים פריטי ריהוט המיוצרים עם רכיבים מודולריים. בריהוט עבור חדרים מודולריים הדגש הוא על גמישות, ורסטיליות והתאמה לצרכי הלקוח. זהו ריהוט עמיד ואמין לשימוש אותו ניתן לשלב עם אלמנטים דקורטיביים אחרים. הריהוט זוכה להצלחה ברחבי העולם וכעת הוא עומד למכירה גם בפרויקטים של בנייה קלה.