שערים חשמליים לבית פרטי

בחירת שער חשמלי לבית פרטי

רבים הבונים לעצמם בית צמוד קרקע או וילה מעוניינים לשמור על הבית ועל יושביו באמצעות שערים חשמליים, שיהוו גורם מרתיע בפני גנבים או אנשים לא רצויים. במציאות הנוכחית, כאשר מעשי פריצה וגניבות הם עניין יום יומי, חשוב להגן על הבית שהשקעתם בו כל כך, ושערים חשמליים מספקים ביטחון ברמה גבוהה ובהשקעה כדאית.
מהן האופציות לשערים חשמליים לבית?

שערים חשמליים לבית פרטי
שערים חשמליים לבית פרטי

קיימות כמה וכמה אופציות להתקנת שערים חשמליים בבתים פרטיים לרבות:

• שערי כניסה להולכי רגל הכוללים מערכת אינטרקום או מצלמה במעגל סגור הנפתחים באופן חשמלי.
• שערי כניסה חשמליים מקודדים שניתן לפתוח אותם על ידי הקשת קוד פתיחה מסויים.
• שערי כניסה לרכבים הנפתחים באמצעות שלט רחוק המפעיל מנוע חשמלי מיוחד לפתיחת השער.
• שערי כניסה אחוריים לבית המופעלים חשמלית על ידי מערכת אינטרקום ו/או קוד פתיחה

כמובן שניתן להתקין יותר משער אחד לבית והבחירה היא בידכם. על מנת לעשות זאת, נכון יש לבחור בחברה המייצרת ומתקינה שערים חשמליים בעלת ניסיון בתחום שתוכל להציע לכם מגוון פתרונות אפשריים, על מנת להתאים עבורכם את השער לצרכים הספציפיים שלכם.

עיצוב שערים חשמליים

הזמנת שערים חשמליים איננה רק עניין פרקטי, וניתן לקבל את השערים הללו בעיצובים שונים ומחומרים שונים. שערי כניסה לבתים או לרכבים צריכים להיות חזקים, והם מיוצרים לרוב ממתכת חזקה שאינה מחלידה, או כזו המצופה בחומר מגן. יש שערים המיוצרים ממתכת בלבד, ויש אחרים המיוצרים משילוב של מתכת ועץ וכדומה. את עיצוב השער ניתן להזמין במיוחד כך שיתאים לעיצוב של הבית, על מנת שתהיה אחידות בסגנון. כיום ניתן להזמין שערים במספר צורות, כאשר שערים לרכבים יכולים להיפתח ולהיסגר הצידה על מסילה מיוחדת המותקנת לאורך חומת הבית, או על ידי פתיחה וסגירה בצורת מניפה כלפי פנים. שערים חשמליים מעוצבים יכולים להוסיף חן רב לעיצוב הבית והחצר וניתן לעשות זאת בשלל צורות קיימות או על פי הזמנה מיוחדת.

היתרונות של שערים חשמליים

להתקנת שערים אלה בבתים מספר יתרונות בכל הנוגע לשמירה על בטיחות הבית והגרים בו. שערים אלה מונעים מאנשים לא רצויים להיכנס למתחם הבית שלכם, וברובם ניתן לעשות סינון של הנכנסים על ידי אינטרקום או מצלמות במעגל סגור.

שערים חשמליים הם מעגל נוסף באבטחת הבית המאפשר חיים בטוחים ופרטיים יותר. אם אתם מעוניינים בהתקנת שער חשמלי בבתיכם עליכם להזמין את נציג החברה למקום, על מנת שיוכל לבחון את השטח ואת האפשרויות הטכניות להתקנת השערים. לאחר הבדיקה והתייעצות איתכם אודות השער הרצוי לכם תוכל החברה להכין עבורכם הצעת מחיר שתוכלו לבחון אותה, ולהשוות בינה לבין הצעות מחיר אחרות שתקבלו עבור הייצור וההתקנה של השערים הרצויים לכם בבית.

אין להזמין שערים ללא בדיקת השטח וללא הצעת מחיר המבוססת על כך.