קרמיקה לאמבטיה

בחירת אריחי קרמיקה לאמבטיה משופצת

שיפוץ של חדר האמבטיה כולל לעיתים קרובות החלפה של הריצוף והשיפוץ. בשביל להשיג מראה מעודכן צריך להשתמש באריחי קרמיקה. לאריחים כאלה יש יתרונות רבים כי הם עמידים בפני שחיקה.

הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם לבחור אריחי קרמיקה לאמבטיה משופצת:

התאימו את אריחי הקרמיקה לגודל האמבטיה ולסגנון המועדף

התייעצו עם קבלן השיפוצים לגבי המידות המדויקות של האמבטיה אחרי שהעבודות הסתיימו. קחו איתכם את המידות האלה ובדקו אילו אריחי קרמיקה נותנים את המענה המקיף והטוב ביותר.

השתמשו באריחים בצבעים ניטרליים

השיפוץ מאפשר לכם לבחור אריחי קרמיקה בכל הצבעים, הגדלים, המרקמים, הגוונים והצורות. עם זאת, תמיד מומלץ לתת עדיפות לצבע ניטרלי. צבע כזה יאפשר לכם לשנות את חדר האמבטיה גם בעתיד בלי לשאת בהוצאות מיותרות.

עקבו אחר חידושים בתחום

שיפוץ של חדר האמבטיה מתבצע רק אחת למספר שנים. אם כבר החלטתם לשפץ את אחד החדרים הכי חשובים בבית, אין סיבה שלא תשתמשו בחידושים מסוימים. בדקו בעיקר אפשרות לשלב אריחים קרמיים עם הדפסה דיגיטלית, הזרקת דיו, גלזורות עבות, הזרקת חול, חריטה ממוחשבת וצילום דיגיטלי תלת ממדי.

הקרמיקה עוברת טיפול של היצרנים נגד החלקה, היא לא נפגעת בגלל הפרשים קיצוניים של טמפרטורות וניתן להתקין אותה על טיט או באמצעות דבק ייעודי. הקרמיקה גם לא דורשת תחזוקה מיוחדת אחרי השיפוץ וניתן להשתמש בה כדי לשנות את המראה של חדר האמבטיה בצורה דרסטית.

קביעת מסגרת התקציב

שיפוץ של חדר האמבטיה מחייב עמידה במסגרת של תקציב מוגדר מראש. יש להכניס למסגרת התקציב את עלויות רכישת אריחי הקרמיקה, את ההתקנה ואת החיפוי של הקירות והרצפה. אפשר לקבוע את מסגרת התקציב אחרי שמקבלים הצעת מחיר מאנשי מקצוע שונים, ולשאוב מידע מאתרי האינטרנט שעוסקים בתחום.

ההבדלים בין אריחי קרמיקה לאמבטיה עשויים לבוא לידי ביטוי באיכות. במידה ואין לכם את הידע הנדרש כדי להבחין בהבדלים כאלה, תצטרכו להתייעץ עם קבלן השיפוצים. בחרו קבלן שיפוצים אובייקטיבי ושמעו מה יש לו לומר על האריחים השונים.