ארגזי רוח

ארגזי רוח לאיטום אבסולוטי לגגות רעפים

כל גג באשר הוא צריך להיות אטום בצורה המלאה, האבסולוטית והטובה ביותר

מהו תפקידו של הגג בבית שלכם? זוהי שאלה שאולי ייקח לכם יותר משנייה לענות עליה, אבל למעשה הגג הוא אולי החלק המשמעותי ביותר של כל בית – זה שמאפשר לאנשים לחיות בתוך הבית – חציצה בין הבית ובין מרחב המחייה לבין החוץ, פגעי מזג האוויר וכדומה. משום כך, כאשר אתם בונים את גג הבית שלכם, אתם צריכים לוודא שמבוצעת בו העבודה הטובה ביותר מבחינת איטום – האיטום שצריך לתת לכם את המרכיב הבסיסי של חיי בית, שהוא הפרדה של הבית מהרטיבות ומפגעי מזג האוויר. כשמדובר בגג רעפים, גג אסתטי, איכותי ונפוץ במיוחד, הרי שארגזי רוח מאלומיניום הם מרכיב בלתי נפרד מהשלמת איטום הגג.

 

מהם ארגזי רוח, כיצד הם אוטמים את גג הרעפים, ומהי האפשרות הטובה ביותר בתחום?

ארגזי רוח
מהם ארגזי רוח? ארגזי רוח הם למעשה התקנים מלבניים המותקנים בתחתיתו של גג הרעפים, להפרדה בין החלק התחתון של גג הרעפים לבין מבנה הבית עצמו. הסיבה לכך שהם חשובים כל כך היא שאלמלא הם, יהיה חלל בלתי ממולא בין הגג לבין חלל הבית עצמו, דרכו יכולות להיכנס יונים ומעופפים אחרים, ובעיקר – רוח ורטיבות שיכולים לפגוע בצורה משמעותית ביותר בתפקידו של הגג, שהוא למעשה לאטום את הבית שלנו. כעת נבין מהם הפתרונות האיכותיים ביותר של ארגזי רוח.
פתרונות רלוונטיים – ארגזי רוח מאלומיניום הם הפתרון האיכותי ביותר כאשר אתם רוצים להבטיח את ארגזי הרוח הטובים ביותר בבית שלכם. הסיבה לכך היא פשוטה – ארגזי רוח מאלומיניום נהנים מתכונותיו של האלומיניום, שלא דורש תחזוקה וניקיון, אינו מחליד ועמיד לחלוטין בכל מזג אוויר. כאשר ארגז הרוח נבנה עם הגג והבית מהתחלה, בהחלט ניתן לבנות את ארגזי הרוח גם מבטון.

כשאתם בונים גג רעפים, פנו לשירות שיודע להתאים גם ארגז רוח איכותי מאלומיניום לגג שלכם

בין אם מדובר בארגזי רוח מאלומיניום ובין אם מבטון, אתם צריכים לפנות לשירות המתמחה בגגות רעפים, באיטום שלהם ובארגזי רוח באופן מיוחד – כאשר אתם בונים את הבית שלכם ואת הגג שלו, או מבצעים שיפוץ כזה או אחר. כך, תבטיחו את האיטום האבסולוטי של גג הרעפים שלכם.