איך שומרים על הבית בחופש? מתקינים מצלמות אבטחה לבית!

אתם עומדים לתכנן חופשה נהדרת ובלתי נשכחת. אתם יוצאים עם בני הזוג שלכם ואולי גם עם הילדים, לחופשה בארץ או בחו"ל. זו הזדמנות נהדרת להתנתק מטרדות היומיום, ולהקדיש לעצמכם וגם למשפחה שלכם זמן איכות. אלא שלצד ההזדמנויות הללו, כדאי לזכור דבר אחד – אתם משאירים את הבית שלכם ריק מכל אדם, ובהנחה שאיש לא שושמירה על הבית בחופשה מר עליו, איך תוכלו להיות בטוחים שאף אחד לא מנסה לפרוץ לבית? ישנם פורצים מיומנים מאד שעוקבים אחרי בתים שבעליהם עזבו אותם למספר ימים, והם מנצלים את שעת הכושר לפריצה. הפתרון הטוב ביותר לכך, הוא פשוט להתקין מצלמות אבטחה לבית. במה הן יכולות לתרום?

התרומה האדירה של מצלמות האבטחה

  • קבלת תיעוד חי – לאחר שאתם תתקינו מצלמות אבטחה לבית, אתם תבינו שאתם יכולים לקבל תיעוד חי של כל מה שמתרחש בתוך הבית שלכם וגם בסביבה החיצונית שמקיפה אותו. הדבר אומר שגם בחופשה שלכם, תוכלו להתחבר למצלמות עצמן דרך מחשב או דרך סמארטפון, ופשוט לצפות במתרחש ולדעת מה קורה. כך, גם אם הזדחל לפתע חשש ללבכם שמא יש פריצה – תוכלו להסתכל ולראות שהכל בסדר.
  • חיבור למערכת אזעקה – אפשר כמובן לחבר מצלמות אבטחה לבית ישירות למערכת האזעקה והמיגון שיש בבית שלכם. כך, ברגע שתהיה התרעה האזעקה לא רק שתופעל – אלא שתקבלו התראה מתאימה למכשיר הסלולרי שלכם, ואז מעקב חי אחרי כל מה שמתרחש בבית. כך תוכלו גם לדעת האם יש פורץ והאם יש צורך להזעיק את כוחות הביטחון.
  • שמירת החומר המצולם – מצלמות אבטחה לבית כמוהן גם מצלמות אבטחה לעסק מאפשרות לכם גם לשמור את החומר המצולם לכל תקופת זמן שתרצו. כך, גם אם חו"ח תהיה פריצה לבית – תהיה לכם הוכחה לכך והדבר יסייע לכם גם מול בית המשפט, וכמובן בקבלת פיצויים מהביטוח.

אפשר להירגע ולנפוש

אם כן, ההתקנה של מצלמות האבטחה מאפשרות לכם גם להקטין מלכתחילה את הסיכויים לפריצה, וגם במידה וזו תתרחש – תוכלו לקבל את המענה המהיר והטוב ביותר.