שדרוג מראה האמבט בעזרת הפריטים הקטנים

איך נשדרג את מראה האמבטיה עם מינימום השקעה?

שיפוץ דירה או הקמת בית חדש דורשים השקעה משמעותית של כסף, אנרגיה וזמן. אחד מהחדרים החשובים ביותר שיש לתת את הדעת בנובע לעיצוב שלהם הוא חדר האמבטיה, המקום בו אנחנו נרגעים בסוף היום ומתחילים כל יום חדש בהתרעננות. לפיכך אין זה פלא שמדובר באחד מהחדרים שהחזר ההשקעה בהם הוא הגדול ביותר. החדשות הטובות הן שבאמצעות חשיבה יצירתית וכמה אמצעים פשוטים אך חכמים, ניתן להפיח רוח חיים בחדר האמבטיה מבלי להיגרר להוצאות כבדות.

במאמר שלפניכם תמצאו כמה טיפים שימושיים בנוגע לאלמנטים המשפיעים על מראה חדר האמבטיה: ברזים, מקלחונים וכיורים, שיכולים לחסוך לכם אלפי ועשרות אלפי שקלים בתהליך הבנייה או השיפוץ.

הכל טמון בפרטים הקטנים

לפעמים דווקא השינויים הקטנים הם אלו שעושים את כל ההבדל. במידה ומעוניינים להפיח רוח חיים חדשה במטבח ישן, לא תמיד צריך לשבור קירות, לבנות אי ולהחליף את כל הריצוף. לעיתים ניתן פשוט להחליף את דלתות הארונות ואשדרוג מראה האמבט בעזרת הפריטים הקטניםת ידיות המגירות ומבלי להשקיע יותר מדי כסף, להתחדש במטבח מזמין ומלהיב.

מה שנכון עבור המטבח, נכון שבעתיים כשזה מגיע לחדר האמבטיה. ישנו מגוון רחב של אלמנטים בחדר הזה שניתן ואף חשוב להשקיע בהם. יש לקחת בחשבון כי השקעה באלמנטים הללו תהיה בהכרח נמוכה יותר מההשקעה באלמנטים אחרים. האלמנטים שעלות ההשקעה בהם נמוכה יחסית הם ברזים, מדפים, אלמנטים קישוטיים ומקלחונים. האלמנטים שעלות ההשקעה בהם גבוהה יותר הם חיפויי קיר, כיורים וריצופים חדישים.

לשדרג את הקירות מבלי להיסחף עם ההוצאות

כיום ישנו מגוון רחב ביותר של חיפויי קיר לקירות האמבטיה בטווח רחב של מחירים. במידה ואתם מעוניינים להימנע מלהיסחף להרפתקאות כלכליות שלא ברור להיכן יובילו אתכם מבחינה פיננסית, כדאי שתכירו את הלהיט החדש בתחום העיצוב המודרני – מדבקות קיר לחדר האמבטיה. מדבקות הקיר המודרניות מגיעות במגוון רחב של דגמים וניתנות לעיצוב בהתאמה אישית.

המדבקות עמידות בפני נזקי הלחות והרטיבות ואחד היתרונות המרכזיים שלהן, בנוסף לכך שעלותן נמוכה מאוד, הוא שמדובר באלמנט עיצובי שניתן לשנות בקלות. כמו כן, מדובר בתוספת עיצובית שלא מצריכה מעורבות של אנשי מקצוע לשם התקנתה.

לא להתפשר על האיכות

גם אם החלטתם להשקיע באלמנטים דוגמת ברזים בעיצוב מיוחד או מדבקות קיר מעוצבות, חשוב מאוד שאת שאר הפריטים לא תזניחו מבחינת האיכות. גם אם בחרתם באריחים בעיצוב פשוט, אל לכם להקל ראש באיכותם. במקרים רבים, האלמנטים העיצוביים בחדר האמבטיה מגלמים בעלות שלהם את ההשקעה בעיצוב ועל כן יש להקפיד לוודא כי אלו מיוצרים לפי התקנים הנהוגים בתחום. בחירה נכונה של אביזרים סניטריים תהפוך את החדר האמבטיה שלכם מעוד חדר פונקציונלי למקום שכולו רוגע והתחדשות.