איטום גגות

איטום גגות כל השלבים

תהליך האיטום הוא תהליך חשוב מאין כמותו עבור כל מבנה מודרני

איטום גגות הוא מסוג המלאכות המקצועיות שאת החשיבות העצומה שלהן אנחנו מבינים רק כאשר ישנה תקלה כזו או אחרת בביצוע שלהן. כאשר האיטום מתבצע כהלכתו, אנחנו לא חושבים עליו כלל בחיי היום יום שלנו – אנחנו פשוט חיים בסביבה ללא נזילות וללא דליפות מגג הבית שלנו, והדבר מהווה סטנדרט בסיסי ביותר לשגרת חיים תקינה בעולמנו כיום. עם זאת, כאשר ישנה בעיה באיטום הגג שלנו, אנחנו מרגישים זאת היטב – אנחנו חווים נזילות ודליפות של מים מהגג לכיוון הדירה או המשרד, וצריכים לטפל בכך בצורה מקצועית מבעוד מועד או לאחר התקלה עם שירות מקצועי של איטום. שירות שכזה הוא בעל מספר שלבים מקצועיים.

השלבים השונים של תהליך איטום הגגות, בדרך להבטחת מבנה חופשי מנזילות

הרמת התשתית הקיימת – במידה ומדובר באיטום גגות חדשים שעוד לא עברו איטום, זהו שלב מקדים לא נחוץ, אבל במידה ומדובר בגג שכבר עבר איטום בעבר – יש צורך בהגעה לשכבת האיטום, הרמת ריצוף והבנה של מקור הבעיה והנזילה בצורה מדויקת ביותר.
בחירת סוג האיטום – ישנן לא מעט אפשרויות של איטום גגות, והשלב הבא נוגע בבחירה נכונה של סוג האיטום הנחוץ עבור הגג כעת. בין אם מדובר בזיפות, באיטום עם חומרים אקריליים או ביריעות ביטומניות – ישנן אפשרויות רבות וחשוב לבחור בצורה מקצועית בהתאם למצב הגג והאיטום הקיים.
ניקוי – בכדי שהאיטום יתבצע בצורה נכונה, יש לנקות את הגג הטב כהכנה להנחת שכבת האיטום החדשה.
איטום גגות – השלב הבא הוא כמובן החשוב ביותר, בו מיישמים את איטום הגגות בפועל באמצעות חומרי האיטום בהם בחרנו לתהליך זה.
סיוד – סיוד משלים את תהליך האיטום ומגן על שכבת האיטום לאורך זמן, בין אם מדובר בזיפות שבה הסיוד הוא קריטי בכדי שהזפת לא תיפגע מחום, ובין אם מדובר ביריעות ביטומניות בהן הדבר הוא גם חשוב לבקרת חום וגם לאסתטיקה.

 

איטום גגות

 

השלב החשוב ביותר בכל תהליך איטום הוא פנייה לאנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר

בכל תהליך של איטום גגות, השלב הראשוני והחשוב ביותר בפועל הוא פנייה לחברה מקצועית שתבצע את התהליך עבורכם. רק כך תבטיחו גג אטום ברמה הגבוהה ביותר, ותהליך מקצועי שלא יפסח על שום שלב חשוב ויבטיח לכם בית נקי מנזילות.