מחסן לגינה

איזו רצפה מתאימה למחסן גינה?

כיצד נרצף את המחסן בגינה?

 

אם אתם לא יודעים היכן להציב את כל כלי הגינה שלכם, ו/או שאתם צריכים מקום אחסון נוסף – הפתרון הוא פשוט: מחסן גינה. יש היום מגוון סוגים של מחסנים, במבחר רחב של עיצובים וגדלים, ואין בכלל ספק שביניהם תוכלו למצוא את המחסן המתאים.

מכיוון שניתן להשיג היום מחסני גינה ללא רצפה, דבר שכמובן מוזיל את המחיר, רצינו לעשות לכם סדר ולספק לכם את כל המידע על סוגי הרצפה הקיימים, כדי לעזור לכם לקבל את ההחלטה המתאימה עבור המחסן הפרטי שלכם.

 

  • על גבי ריצוף קיים – הדבר המומלץ ביותר הוא להניח מחסן גינה ללא ריצוף, על ריצוף קיים. לכן, אם יש לכם בגינה משטח מרוצף באריחי קרמיקה, משטח של בטון, משטח של בלטות רחוב או של אבנים משתלבות – זה יהיה המקום המושלם. במקרה כזה כל מה שתצטרכו לעשות הוא להציב את המחסן על המשטח וליהנות מהתוצאות.

 

  • כשאין ריצוף – אם אין לכם משטח מרוצף בגינה, תצטרכו להקים אחד כזה. אחרת יהיה קשה להציב את מחסן הגינה, שמאוד לא מומלץ להציב על קרקע חשופה. זאת משום שהצבע על הקרקע חושפת את המחסן לחדירה של מים שיכולים להרוס את הציוד שמאוחסן בו, כמו גם של חרקים ומזיקים אחרים, שיכולים בהחלט לגרום לנזקים. האפשרויות שעומדות בפניכם היא לרצף שטח מסוים בגינה בקרמיקה, לבחור ביציקה של משטח בטון או להתקין משטח דק, שגם עליו ניתן בהחלט להציב את המחסן. יש חברות שמשווקות מחסני גינה ומציעות גם שירות של התקנת דק או יצירת משטח מרוצף אחר, ולכן אם זה מה שאתם צריכים לעשות – עדיף לבחור באחת מהן. כך תהיה חברה אחת שתבצע עבורכם את כל העבודות, ותחסכו לעצמכם הרבה מאוד זמן וגם הרבה מאוד כאבי ראש.

 

ליהנות מאחסון נכון

לאחר שהחלטתם מה יהיה סוג הרצפה של מחסן הגינה שלכם, מה שנשאר לכם לעשות הוא לבחור את המחסן עצמו. יש היום שלושה סוגים עיקריים של מחסנים, לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות, ואתם צריכים לבחור את זה שהכי מתאים.

  • מחסן גינה מעץ – מחסן שכולו מעץ, המשתלב היטב עם גינה בעיצוב כפרי. כמובן שהמחסן עשוי מעץ איכותי אשר עבר תהליכי חיטוי וחיזוק, על מנת שיוכל לעמוד בתנאי החוץ ובפני כל פגעי מזג האוויר, אולם עדיין, חסרונו העיקרי, הוא צורך בתחזוקה שוטפת בתדירות די גבוהה, על מנת להבטיח שימשיך להיות עמיד.

מחסן לגינה

  • מחסן מתכת – מחסן עמיד ויציב, שמאפשר לכם להיות בטוחים שהוא יישאר אתכם במשך הרבה מאוד שנים. מתאים לעיצוב כללי מודרני ולכל מי שאוהב את המראה המתכתי.

 

  • מחסן פלסטיק – מחסני הפלסטיק וה-PVC גם הם מחסנים מאוד עמידים, המאפשרים לכם לישון בשקט ולדעת שהחפצים שלכם בטוחים. יש היום מחסני גינה במגוון רחב של עיצובים וגדלים, וכל אחד יכול לבחור את זה שמתאים יותר לצרכיו ולהעדפתו האישית.

לסיכום – כשמתכננים לרכוש מחסן גינה, חשוב מאוד לדאוג שתהיה לו רצפה מתאימה. יש היום כמה וכמה אפשרויות, ומהן יש לבחור את זאת שמתאימה לתנאי השטח ולהעדפה האישית. אין ספק, שהרכישה תאפשר לכם לאחסן את הציוד שלכם בצורה בטוחה, ושהוא יהווה עבורכם תוספת מבורכת לגמרי. בהצלחה!